Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el azt a lányt valahova aki tetszik?

Figyelt kérdés
Na szóval adott egy lány 16 éves olyan régóta nem ismerjük egymást de jól kijövünk egymással, én 19 vagyok ez remélem nem akadály.Szóval akkor, hogy hívjam el mondjuk moziba vagy kajálni vagy valahova, hogy ne tűnjek túl rányomulósnak de ugyanakkor töketlennek se?
2014. febr. 10. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
19 evesen neked ez meg kerdes?Van egy uj film a moziba!Nem volna kedved megnezzni velem?
2014. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondhatnád ezt is: " Szia. Nagyon kedves és aranyos lánynak ismertelek meg. Azt szeretném kérdezni , lenne-e kedved egy közös programhoz? " Amennyiben válaszol , remélhetőleg igennel. Akkor már sima az ügy. Megkérdezheted tőle , hogy mihez lenne kedve? Mit gondol a moziról? Vagy csak sétálni lenne-e kedve.


F/18

2014. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

cidázol Boré' gádzsó'?

Majd megmarkolászod a töködet ,és turházol.

Ha felvezetés nem tetszik,elé bigyesztheted,hogy

"Gyájj téged a devla küdött ide éjdes"



Vagy...vagy...Csak add önamgad és teketóriázás nélkül hívd el oda,ahova vinni akarod. 19 vagy az ég szerelmére. A kezedet ne fogjuk?

2014. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha visszautasít szerintetek az nem cinkes? Mert haveromnak osztálytársa utána azzal szekálnának végig.
2014. febr. 10. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
19 vagy baz*meg. Szavazó jogod van és félsz attól hogy egy 16 éves kislány azt mondja hogy nem akar veled megnézni valami ócska filmet. Növessz már heréket,vagy kasztráltasd magad.
2014. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én is ilyen beszari meg semmi csak ha tényleg tetszik valaki akkor úgymond elég zavart vagyok
2014. febr. 10. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
háááá
2014. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy 19 évesen ennyire parázol de előfordul hogy valaki ennyire parázik, a szerelem...

Ha beszélgettek és alkalmas rá a helyzet kérdezd meg látta-e a .... című filmet (olyat válassz amit tuti nem láthatott mert új és leírás alapján jó :D), ha nem-et mondott rá mond hogy te se láttad de olvastál róla ezt azt és jónak tűnik, épp most játszák a mozikba, meg szeretnéd nézni de egyedül nem látod értelmét, van-e kedve elmenni veled. :) Ha igent mond nyert ügyed van, ha nem-et ne keseredj el, mert legalább megpróbáltad, ami még mindig jobb mintha nem hívtad volna el és késöbb azon töprengtél volna rajta hogy miért nem kérdezted meg.. Ha pedig ezzel szívatnak be kell olvasni nekik hogy neked legalább van bátorságod elhívni egy lányt moziba. :) (Sok fiúnak nincs..o.O) De nem hinném hogy ez miatt lenéznének.. Ha igen akkor meg éretlen nemmondom mik. :D

2014. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszod ez valóban hasznos volt csak az a helyzet hogy ritkán szoktunk találkozni mert haverom osztálytársa és akkor szoktunk találkozni,mikor vele van így kettesbe külön nem igazán szoktunk találkozni az szerintetek nem paraszt ha facebookon kérdezném meg?
2014. febr. 10. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokat jelent egy lánynak ha nem facebookon hívod el hanem látja hogy van bátorságod élőben, többre is értékel szerintem mintha facen kérdeznéd meg. :) Kissé nehézkes a helyzeted de én úgy oldanám meg valahogy hogy beavatnám a haveromat és megkérném hogy az első sarokig menjünk 3an, aztán egy ürüggyel váljon le tőlünk, és probléma megoldva. :D
2014. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!