Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hívtak már meg bennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hívtak már meg benneteket csak úgy valamire?

Figyelt kérdés
Csupán külső szimpátia alapján.
2014. febr. 10. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Akartak, de nem kértem a dologból.
2014. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor. Tizenévesen még elfogadtam, volt akivel többször randiztam is utána.

Így huszonévesen már el szoktam utasítani. Hogy miért? Tapasztalat. Nem minden a külső én pedig kissé nagyon extrém alak vagyok, keveseknek jön be az életstílusom.

2014. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, bulikor a piamennyiségem felét (ha nem az egészét) pasik állják.
2014. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
09:58 : Ne értsd félre, ezt ismerem, nem ügyeletes, 10 perces hülye szeretnék lenni. :)
2014. febr. 10. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy miért kaptam? 21l
2014. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 pedig így van, és azok a fiúk/férfiak csak külső szimpátia miatt hívnak meg mert nem ismerhetnek. akik viszont igen, azok szimplán jófejségből hívnak meg és általában elfogadom, mert rendre be szoktak sértődni ha nem fogadom el. gondolhatod, vannak olyan esték amelyek 0ft kiadással járnak, pedig ritkán iszom.( #4 voltam)
2014. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!