Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány de nem ismerem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem ismerem?

Figyelt kérdés
Velem egy idős ,de nem egy suliba járunk.Csak nagyon kicsit ismerjük egymást (név ,ill. egy városban lakunk).Szeretném elhívni randizni.Az túl nyomulós lenne ha odamennék hozzá és elhívnám sétálni ,aztán fagyizni / sütizni. Ja és face-n nem szeretek ismerkedni.
2014. febr. 5. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá szerintem!:) A legrosszabb esetben nemet mond!:)
2014. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Az én megoldásom ez lenne: az oszályából valakit felkeresek akit ismerek, megkérem hogy mondjon el kb mindent a lányról. Ha valóban szingli és lehet nála esélyed viszel neki egy szál rózsát 14-én és elhívod egy randira. Ez szerintem nem túl nyomulós (és Valentin napon úgyis minden szingli lány szarul érzi magát hogy nincs barátja :D)

Ha be mered vállalni jó eséllyel bejön, de ha mondjuk nemet mond az gáz :( benne van a pakliban.

2014. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!