Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha valaki nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki nem jön be elsőre hosszú ideig, de aztán mégis, akkor mi volt az a változás, amitől megkedveltétek?

Figyelt kérdés

Lányok, ha valaki nem jön be elsőre hosszú ideig, de aztán mégis, akkor mi volt az a változás, amitől megkedveltétek?


Sok ilyet hallottam... én is ilyenben vagyok, egy visszautasitást már kaptam. De mások mondták, hogy ne adjam fel, csodák vannak, mert "én is úgy voltam, hogy ha valaki azt mondja fél évvel ezelőtt a jelenlegi pasimról, hogy a pasim lesz, akkor röhögök egyet, aztán valamilyen csoda történt..." micsoda csoda?


2014. febr. 5. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs erre recept.


Ha nagyon akarod, akkor próbálkozz kitartóan, nyomulj, legyél nő, nőies (nem büfögő-fingó-piázó haver), aztán vagy sikerül, vagy nem. Sose tudod előre h mi a fordulópont.

2014. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de pasi vagyok :) amúgy köszq
2014. febr. 5. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:

egy jó szex sok mindent meg tud változtatni :)

Ám elég szerintem egy jó pillanat adott pillanatban :)

2014. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor férfias legyél, és ne a (büfögő-fingó-piázó) haverja.
2014. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké, elkezdtem gyúrni, már van is eredménye, és nem lihegek mindig a sarkában. Igy jó lesz?
2014. febr. 5. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:

A feromonok. A test által kibocsátott szaganyagok (nem érezni őket, csak tudat alatt hatnak) előidézhetnek vonzalmat.


Ezzel nem azt mondom, hogy "nefürgyélle", mert nem az izzadtságszagról beszélek..:D Ezek olyan tudatosan érzékelhetetlen részecskék, amik mindenkor körüllengik az embert.

2014. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A férfias nem feltétlenül a kigyúrt, bár jó h eljársz. Magad miatt gyúrj, ne más miatt. A sport fontos.


A férfias az ha nőként kezeled azt a lányt: bókolsz neki, dicséred, udvarias vagy vele.

2014. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, ez utóbbi is megtörténik, de csak lehurrog, nem hiszi el :)
2014. febr. 5. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Tinikoromban egy srac hajtott ram. Kicsit gyoker volt, nem lett belole semmi. Most, hogy felnott, megferfiasodott, ujra elkezdett keresni, es hihetetlenul sokat valtozott! Persze pozitiv ertelemben :)
2014. febr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!