Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány lehet azért bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány lehet azért bizonytalan mert még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
Tehát elég bizonytalan szerintem.. Én vagyok az első aki közeledik felé szerintem, meg felénk lehet fiú témával, neten mindig én írok neki, de mióta írtam neki azóta többször fent szokott lenni, 2-3 alkalommal mikor írtam neki akkor volt hogy 2 nap után válaszolt csak.. De utóbbi két hétben likeolta a képem, visszakerdez neten, suliban mosolyogva köszön, ha előben beszélek vele végig a szemembe néz és kicsit elmosolyodig amikor megszólítom és szerintem zavarba jön és nem annyira bobeszedu akkor.. Fiúk közül szerintem csak nekem likeolta a képem. Pénteken oda jött mert valamit nem tudott elolvasni a fuzetembol amit küldtem neki, és szivecskes csokit is adtam neki amiért küldte a házit amíg nem voltam, miután megkertem persze hogy írja, szerintetek azt várja hogy én írjak neki? Én még nem akarok beegni, és szerintem azt gondolta hogy nála jobb barátnőm lehetne mert nem nézek ki rosszul és átlagnál magasabb is vagyok, plusz normális..
2014. febr. 1. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2014. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valószínű

ma már negyedszer is :"D

2014. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En sem irok sose ra arra a fiura, aki tetszik. De nagyon jol esik, ha o ir, mert akkor tudom, hogy eszbe jutottam. Szerintem minden keppen foglalkozz vele, es ha tetszik neked, hivd el valahova, de nem olyan megbeszelt talira, csak ugy odamesz, es megkered, hogy menjen mar el veled valahova. :)) Biztosan orulni fog neki. Majd ertesits, hogy mi volt!! Szurkolok!😉
2014. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!