Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti is vagytok így, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is vagytok így, vagy van itt olyan, aki már 20 (szám) feletti elutasítást kapott lányoktólaz elmúlt 2 évben?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez már nagyon nincs ínyemre, hogy kb 23 nál járok szűk két év alatt, hiába próbálkozok, hiába vagyok igényes a külsőmre, jó ruházat stb, viccesen megyek oda, semmit sem ér. Mintha nem is akarnának a mai lányok ismerkedni csak a csúcspasikkal. Nem értem.
2014. jan. 30. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Azaz átlagban havonta másnál próbálkozol be. Most te vagy nagyon elkeseredett lehetsz, akinek mindegy, hogy ki, csak p*ncija legyen, vagy nagyon felszínes vagy.

Tessék időt szentelni a hölgyre! Megismerni, megtudni, ki ő, és nem egyből "bejössz, járunk?"

2014. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom,én az elmúlt két évben 20 szám feletti csajt utasítottam el.
2014. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te amatőr...Én már 200 fölött járok :D
2014. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Stipi stopi 2000
2014. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már kb annyi lányt utasítottam el az utóbbi 1 évben is :D
2014. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már annyit kaptam, hogy már nem is próbálkozom tovább! Felesleges! A múlt a bizonyíték rá!
2014. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress a lázadó csajok között, akik direkt szakadt ruhákban, meg ilyen fekete pandamacis sminkkel járnak, mert őket nem érdekli a pénz, meg a drága cuccok és talán annyira a külső sem.
2014. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg amatőr vagy :D Én egy este szoktam annyit kapni.
2014. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!