Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy ennyire nyomul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire nyomul? Nem is ismer, és ajándékot akar venni.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,van egy srác,akivel beszéltünk mostanában msnen,egy helyen lakunk,de nem ismertük egymást.Ő látott engem képeken,én még őt nem láttam,szombatra ígérte a képet.Ez eddig oké is,de már tisztára arról beszél,hogy "ha úgy alakul..",meg édesnek hívott,erről leszokott most,de kijelentette,hogy nekem karácsonyra ajándékot akar venni.NEKEM.Nem is ismer,én se őt.Ráadásul neki nagyon sok pénze van,most nem részletezném,hogy mennyire,nekem pedig nem.Megalázónak érzem,hogy így akar rám költeni,nemis vagyunk együtt..:S Szerintetek ez normális?Mondtam neki,hogy ne költsön rám,de nem érdekli.18/L
2009. dec. 4. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól ne érezd magad megalázva, mert neki több pénze van. Amúgy meg lehet, hogy bejössz neki és mivel gazdag ezért már egyből akar neked valamit venni. Általában ez így van azzal akinek van lóvéja, hogy elszórja. Nem lepődj meg ebben semmi olyan nincs, fogadd el és kérdezd meg, hogy mit akar?
2009. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem bírt egy képet küldeni, akkor biztos ronda... egy ronda gazdag pasi aki pénzzel akar megfogni...
2009. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit adnak fogadd el, ha meg ütnek szaladj el...
2009. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!