Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan bízzunk bennetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan bízzunk bennetek?

Figyelt kérdés

Nem áll szándékomban általánosítani


Hogyan bízzunk bennetek, hogy ha egyik pillanatról a másikra képesek vagytok hátat fordítani, és azt mondani, hogy ez így nem fog menni, inkább hagyjuk stb. Mégis hogyan jöhetnénk rá arra, hogy mit akartok, ha azt a látszatot keltitek végig, hogy minden szép és jó?



2014. jan. 25. 22:02
 1/8 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
ezt a férfi nemre is rá lehet így húzni szóval nem sok értelme van a kérdésednek
2014. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez oda-vissza érvényes.
2014. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
exem ugyanezt csinálta. Akkor legyek bizalmatlan minden férfival?
2014. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rékcsi ***** válasza:
100%

Ez mind két nemre igaz, de persze csak egyes tagjaikra. Kár ezen filózni, nincs túl sok értelme, mert megfejthetetlen :)

16/L

2014. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát a helyzet az hogy sehogy, ilyenek vagyunk, bocsi:/
2014. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg igazatok van, hogy mindkét nemre igaz, de még mindig nem értem, hogy miért kell a "minden szép és jó" látszatot kelteni, én konkrétan 100% nem csinálnám.
2014. jan. 25. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
azt gondoltam h uuuu én soha nem tennék ilyet,stb....aztán sajnos egyszer csak igy hagytam ott egy fiut:( egyszerűen nem ment máshogy.de próbálom már máshogy kezelni a dolgokat:) aki ilyet csinál az valószinüleg éretlen,de nem biztos hogy gonosz,megbízhatatlan..az hogy a kapcsolat bizonyos ideje alatt azt mutatja(juk),hogy boldog és minden okés,lehet h azért van mert még ugy is érzi v. még nem döntötte el h mit is akar valójában.aztán mikor rájön,hogy ezt nem akarja,minél hamarabb menekülni akar://
2014. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha valaki azért nem bízik bennem, mert valaki más csúnyán bánt vele, akkor azzal nekem nincs dolgom. Velem csináltak már rosszabbat is, mégsem vagyok ezért bizalmatlan más férfival, a mostani pasimmal. Hogy ha nem áll szándékodban általánosítani, akkor meg is válaszoltad a saját kérdésed. Úgy bízz meg a lányokban, hogy nem általánosítasz.
2014. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!