Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki tőbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki tőbet érzek mint barátságot?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csinos csajjal jó barátok lettűnk sokat, találkozgatunk elégé jól megismertem, mer ez nálam fontos, hogy tudjak róla mindent meg akartam mondani neki, mit érzek iránta, de nem volt rá időm, mert elment nyaralni 2 hétre igaz hogy csak 3 napja ment el

De nagyon hiányzik.

és minden percbe csak rátudok gondolni másra nem őszzavar, hogy mondjam, meg neki mit akarok tőle (várjam, meg míg hazajön vagy telefonon) vagy menyek el hozzá, ahol nyaral, mert kérdeztem milyen messzi megy csak annyit mondott autóva biztos odaérné 1 orra alatt meg odatalálnák ezzel mire célzott? Írjatok valami hasznos tanácsot fontos len




2008. júl. 17. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem látogasd meg és személyesen mond el neki mit érzel.
2008. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már azt mondta, hogy biztos odatalálnál, akkor biztos szeretné, ha ott lennél. Jó meglepi lenne, ha elmennél hozzá :-) Bár nem biztos, hogy szerencsés. Szerintem előtte hívd fel telón, és kérdezz rá, hogy mi lenne, ha elmennél. Ha belemegy, akkor nyert ügyed van.
2008. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha párszor beszélnél vele telefonon, és ha örül a hívásaidnak, lehet van esélyed nála...aztán kicsit puhatolózz, hogy lehetne e vmi az ő részéről is, és ha igen, akkor várd vmi apró meglepivel haza...
2008. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezi neme, eljönnék hozzá akkor már, lehet esélyem nála?
2008. júl. 17. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nyert ügyed van bizony:P Sok sikert!
2008. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!