Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen egy félénk lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy félénk lány csábító?

Figyelt kérdés
Tehát mit tegyek ahhoz h az legyek?ruhák:kivágott vagy sejtető?nadrág vagy szoknya?viselkedés?kérlek segítsetek!!!És csak komoly válaszokat kérnék ha lehet:)köszi!!
2009. dec. 2. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy félénk lány háát..kb. Sehogysem.

Fogadd el nekem félénk lány nem lesz csábító.

Írj nekem egy mailt add meg a címed és elmondom hogy válhatsz bátorrá. Itt hosszú lenne kifejteni, kérdezni stb..

2009. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kivágott felső, miniszoknya, meg pl azis számít h. nézel 1 fiúra... szal olyan csápítóan nézz rá, kacsints rá meg ilyenek
2009. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

A kivágott felsőtől,meg a miniszoknyától NEM leszel bátrabb,ezt értsd meg!Nem attól leszel szexy,hogy kidobod a melleidet!A változás egy belső,lelki folyamat,először is önmagadat kell elfogadnod,és ezáltal az önbizalmadat kell fejlesztened.Aztán jöhet a többi.Az én véleményem:

1.Mosolyogj sokat,légy kedves,nyitott a fiúkkal,merj velük kommunikálni!Ha csak annyit kérdezel meg valakitől,hogy van,máris jobb tőle a napja,és elgondolkodik,ki ez a kedves csaj?

2.A magabiztos nőket szeretik a férfiak,a gyáva nyúl énedet tedd félre!

3.Ne qrvásan öltözz fel,hanem előnyösen!Hangsúlyozd azt,ami szép rajtad,például,ha szép a dekoltázsod,azt emeld ki!Ha széles a csípőd,tereld el róla a figyelmet valami mással,stb.

Ez csak néhány tanács asok közül!Remélem,valamennyit tudtam segíteni!

2009. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ahoz kivágott felső vagy mini szoknya.

Öltözzködj divatosan divatos felső stb és probálj kibantakozni probálj közeledni a fiukhoz persze ne olyan nyomulosan durván.

Sok sikert:)

2009. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nahh:DItt A Majer:D

Ömm szerintemmmm ha már annyira különleges vagy rendkívűl jjó értelembe hogy nemvagy olyan kihívó és ocsmány stílusú mint eggyesek..akkor örülj neki szerintem naci az a jó kiemeli a lábaid és a popsid formáját.kivágott felső nemhiszem hogy kell.viselkedés háát vagy laza vagy feszült nálam ez a kettő jön be:Dmost irtam pár tippet habár:Dszerintem akkor lennél a leg csbítóbb:Dha felöltöznél eggy gothos csajnak:Dgyönyörű fűzős cuccokba stb:)és mellé eggy csendesebb stílus:Dtemetőszerelem:Dés akkor okés:):DXDDDD

Maradj olyan amilyen vagy esetleg apránkénnt kezdhecc nagyon enyjhén kihívóbban ölzözködni.

17/F

2009. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!