Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire indulnak be a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire indulnak be a pasik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy rém hülye kérdés, már ne haragudj. Természetesen mindenki másra! Neked ugyanaz jön be, mint az összes többi nőnek? Valószínűleg nem.
2008. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
De valszeg úgy általában a csinos és szenvedélyes nőkre, nem a modortalan és síkhülye lotyókra. Én pl 24 létemre szívesebben feküdnék le egy szép 40-es csajjal aki komoly mint pl egy 18 éves fruskával, de ez lehet hogy csak az én fétisem.
2008. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó válaszolónak írnám, hogy nem mindenki bukik a 40-es nőkre. Lehet 1 éjszakára jó megdönteni őket, de hosszú távra nem hiszem.....

A barátom is 24 éves, én 16 vagyok, tökéletesen megértjük egymást.

2008. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Én meg neked üzenem hogy kinyalhatod a 16 éveddel. És visszamehetsz az ovodába.
2008. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
én meg azt üzenem, hogy nem sokáig lesztek együtt, hidd csak azt, hogy örökké a kis 16 éves mentalitásoddal
2008. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Oksika, majd meglátjuk. ;)
2008. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
hello
2008. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!