Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk miért flörtölnek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért flörtölnek olyan lányokkal akik iránt nem éreznek semmit?

Figyelt kérdés
Azt értem hogy szexelni akarnak, de miért kell elhitetni egy lánnyal hogy szeretik ha nem? Miért kell vele randizgatni, hitegetni, majd összetörni a szívét? Miért csinálják/csináljátok ezt? (idétlen válaszokat nem kérek!) Csak őszintén.
2014. jan. 17. 21:48
 1/8 Lávalámpa. ***** válasza:
Ha nem ringyó vagy, akkor lefeküdnél velük anélkül, hogy nem ezt csinálnák?:D
2014. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert jólesik de én sosem szoktam semmit sem ígérni vagy hitegetni őket, sztem nekik is jól esik 1 kis egészséges flört ;)
2014. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A flörtölésnek mióta feltétele a szerelem? Flörtölésnek meg nem nevezném a randizásokat.


De miért ne lehetne valakit dobni pár randi után? Megismerte, nem tetszett és ennyi.


Tuti nem volt még kapcsolatod.

2014. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mások ezt csinálják,a mai világban sajnos elég sokan ilyen taplók.Azonban én soha nem csináltam ilyet,és nem is fogok. :) Én ha akarok valamit egy lánytól,akkor azt komolyan is gondolom,ilyen egyszerű. :)

22/F

2014. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. Tehát az ringyó aki lefekszik valakivel úgy, hoyg nem kell hülyíteni, hanem az őszinteségre bukik? Az meg aki naiv és azért fekszik le egy sráccal,mert azt hazudja neki, hogy szereti az meg nem ringyó. Hát gratulálok.
2014. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

több lehetőség van erre:


1. Kell szex, nekünk jó lesz a szex érzelmek nélkül is, sőt ez szükség is sokszor, ki kell a feszültséget ereszteni


2. kell gyakorolni a hóditást, széditést, mert úgye nektek nem elég egy jófiú, aki öszinte és csak szeretni akar, nektek tapasztalt, sármos, hozzáértő pasi kell (de ahhoz úgye gyakorolni kell, senki se születik tudással). Mindegyikünk (fiúk) rájőn egyszer, hogy nem elég hogy önmaga legyen, nem elég nektek, hanem el kell játszodja a csábitást veletek, másképp számba se veszitek( a fiúk tudják miről beszélek )

2014. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. Elárulom neked, hogy nem attól lesz egy pasi tapasztalt és sármos, ha átbaxxa a nőket.
2014. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem látod hogy mit akar tőled a pasi, akkor a fiúzás még nem való neked, sajnálom :(
2014. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!