Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, ezt meg is írtam neki. Meg hogy szeretném jobban megismerni. Erre írta hogy oké, de hogy jól gondoljam át mert nehéz eset :) meg hogy egy ideje szingli volt de most van egy kialakuló kapcsolata.

Mi az hogy van egy kialakuló kapcsolata van? Ez barátnőt takar? Vagy csak ismerkedik még? Van így komoly esélyem nála? Én nagyon szeretném.


Dia


2014. jan. 15. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem tudja, hogy összejön e a másikkal, tartalékban vagy.

Tényleg nem világos???

2014. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is szívesen ismerkedem bárkivel, de ez még nem jelenti azt, hogy járni akarok vele.
2014. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Dowd.


Világos. Igen csak nem hinném hogy ő ilyen. Lehet túl naiv vagyok.

De akár még úgy is alakulhat hogy az ismerkedésből kialakul valami, ugye?

2014. jan. 15. 18:47
 14/16 anonim ***** válasza:
Soha ne mondd, hogy soha. De én nagyon kevés esélyt látok rá. Általában azokban az emberekben lehet a leginkább csalódni, akikről nem mondtuk volna meg, hogy...
2014. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek éppen lehetséges, az élet attól szép, hogy bármi előfordul. (és pont ettől xar is, hogy tényleg minden :D )
2014. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Akkor asszem nem élem magam bele semmibe. Inkább a rosszra készülök és így kellemesen csalódok esetleg.

Megalázkodni és nagyon teperni nem fogok. Mert amiket írtatok hát belátom lehet benne valami. Én túl naiv vagyok és már jópárszor estem pofára. (és szerintem még fogok is )

2014. jan. 15. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!