Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, ezt meg is írtam neki. Meg hogy szeretném jobban megismerni. Erre írta hogy oké, de hogy jól gondoljam át mert nehéz eset :) meg hogy egy ideje szingli volt de most van egy kialakuló kapcsolata.

Mi az hogy van egy kialakuló kapcsolata van? Ez barátnőt takar? Vagy csak ismerkedik még? Van így komoly esélyem nála? Én nagyon szeretném.


Dia


2014. jan. 15. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy te nem tetszel neki,hanem egy másik csaj,de valószínűleg be fog nálad próbálkozni ha azzal a csajjal neki nem jön össze a dolog. Szóval gondold meg szeretnél e szamár lenni a ló helyett....
2014. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A kialakuló kapcsolat annyit jelent, hogy tetszik neki egy lány, valószínűleg a lánynak is a srác, de még nem tartanak ott az ismerkedésben, hogy járjanak. Vagy még nem biztosak az érzéseikben.


Én így biztosan nem próbálkoznék.

2014. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem tetszem neki? Ez miből látszik? Akkor miért akarna úgymond szamárnak ha nem tetszenék neki. Ezt légyszi fejtsd ki.
2014. jan. 15. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha mással randizik, de nálad köt ki arra gondolnék először, hogy te voltál a B terv.
2014. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
aha, értem. De azért esélyem van hogy engem válasszon? Valamennyi....mert azt mondta, hogy megleptem őt hogy nekem ő tetszik. szóval nem tudom....
2014. jan. 15. 17:52
 6/16 Csakegylány.17 ***** válasza:
Ha nincs ló jó a szamár is! Ha azzal a csajjal nem jön neki össze akkor jó leszel neki te is...én hagynám
2014. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel, hogy esetleg "beéri" veled, akkor igen, van esélyed.
2014. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát ezekből a nézőpontokból amit írtatok elég rosszak az esélyeim.....
2014. jan. 15. 17:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha veled lenne, nem azért lenne, mert szerelmes beléd. Hanem mert amíg nem talál jobbat, jó vagy te is, aztán meg dobni fog.
2014. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de akkor miért írta, hogy nem zárkózik el az ismerkedés elől? Akkor nem olyan fontos még neki a másik lány?
2014. jan. 15. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!