Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiúval, aki női nadrágokat hord (érsd. Csőnadrág ill. passzosabb)?

Figyelt kérdés
Hétvégén megismerkedtem egy húsz éves sráccal, aki nagyon szimpatikus nekem, viszont a barátnőm az mondta, hogy bolond vagyok, hogy belezúgtam. Mert csajos holmikat hord, de ez engem egyáltalán nem zavar. Másokat miért zavar?
2014. jan. 14. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen pasik!

23/L

2014. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a passzosabb nadrággal az a baj, hogy nem tesznek jót a herékkel. Később még lehet belőle bajuk.
2014. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

H&M üzletekben a férfiosztályon csupa lányfazonú farmert, csőnadrágot lehet kapni

az sem biztos, hogy nőit hord!

2014. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én azt bírom benne, hogy meg meri mondani a véleményét, fel meri vállalni azt, hogy neki a női nadrággok jobban tetszenek, amúgy pedig rendkívül intelligens és szép is.
2014. jan. 14. 16:15
 15/15 anonim ***** válasza:

Rajtam is szokott lenni csőfarmer sokszor de nem olyan amibe le se tudok ülni

Te döntésed, a stílusát megváltoztathatod de a személyiségét nem!

2014. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!