Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ez lett a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ez lett a vége?

Figyelt kérdés
3 hónapig találkozgattam egy sráccal, nagyon aranyos volt, bókolt mindig, ő hozta fel a találkozást mindig, igaz 60 km van köztünk, de gyakran jött. Már egymásnál is voltunk párszor. Előttem lett vége egy kapcsolatának. A lényeg, hogy jól meg voltunk, nem volt kimondva, hogy együtt vagyunk, de úgy viselkedtünk ha találkoztunk, szex nem volt, annyira nem is próbálkozott. Erre 4 napja kijelenti, hogy barátként néz rám? Ez most szerintetek hogy bukott ki ilyen hirtelen? És szerintetek, ha pár hétig nem beszélünk, nem jöhet rá, hogy hiányzom neki? A beszélgetések?

2014. jan. 14. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Leírás alapján eleve csak barátként nézett rád, illetve gondolkódba volt, aztán így döntött

gondolom én

2014. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem alakult ki részéről semmi komolyabb, ez előfordul.
2014. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Smaci volt?
2014. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak szex nem. Elmondta többször, hogy komolyat szeretne és nagyon tetszem neki, belsőleg is teljesen ilyen lányt képzelt el. Lehet az volt a baj, hogy én elég visszafogottan viselkedtem vele? Alig kezdeményeztem csókot stb, mert én még jobban meg akartam ismerni.
2014. jan. 14. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maga sem tudja mit akar, az a baja. Én is voltam már így, igaz nálunk nem volt semmi olyan, de a viselkedéséből úgy tűnt, ő is többet akar, s aztán én is ezzel a barátságos dumával lettem lerendezve. Annál a fiúnál úgy vettem észre, hogy nem tudja mit akar, és igazából figyelembe se veszik a másikat. Vagy vacilált, és most úgy döntött, hogy nem vagy elég jó neki. Szerintem nem érdemes ilyennel vacakolni...
2014. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha szereted és te is komolyan akarod akkor kell kezdeményezni és kedveskedni mert a férfi is abból ért amit tapasztal.Ha te nem kezdeményezel ki csókot vagy bár mit akkor úgy érzi csak ő szeret és téged nem érdekel. Ez oda vissza működik!
2014. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál neki biztatást, nem érezte, hogy érdekled, az bőven lehet az oka annak, hogy inkább a barátságot választja... a férfi IS szeretné magát fontosnak, kívánatosnak érezni egy kapcsolatban!
2014. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a kommenteket! Az a baj, hogy tényleg csak találgatni tudok, hogy miért változott meg a véleménye rólam... Így gondolom felesleges is keresnem, mert csak beégetem magam. Mert ha nem csak az volt a baj, hogy én tartózkodó voltam, akkor még el is könyvel úgy, hogy levakarhatatlan vagyok :(
2014. jan. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!