Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közös film nézés. Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös film nézés. Veletek előfordult már hogy nem szex lett a vége? : D

Figyelt kérdés

Csak hogy mire számíthatok. Mondtam hogy jöjjön át megnézni egy filmet, rögtön igent mondott rá. De még csak csókolózni szoktunk, azt sem nyelvesen, csak "száraz" csók. Vajon meg fog csókolni?


Lány.


2013. márc. 22. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ez mind attól függ mennyire adod alá a lovat... mennyire erotikus a film, mennyire kivágott cuccban leszel..és mennyire kiszolgáltaottan helyezkedsz el... :) sztem a végkifejlet teljesen tőled függ...
2013. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem, olyan még nem volt, hogy nem szex lett a film végére :)
2013. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ellenkező nemű szülőmmel sem mindig szex lesz a vége a filmezésnek. :Đ
2013. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd lesz szex, ha nem szeretnéd nem lesz ...
2013. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Anno iskolamoziban heti szinten fordult elő a dolog.
2013. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én párommal amikor elkezdtünk már járni akkor volt hogy filmeztünk valamelyikünknél, és nem volt szex, csak összebújás, csók és ennyi.

Mivel még az elején voltunk, nem akartuk elkapkodni a dolgot, ezért ne szexeltünk.

2013. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Pretty_Fighter ***** válasza:

nekem meg mindig film lett a szex végére.

na jó:)

amúgy valószínű meg fog csókolni,és a filmre meg nem nagyon fogtok figyelni:D

2013. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze. Ha pl. haverral, vagy a családdal nézek filmet közösen, akkor SOHA nincs szex.
2013. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nem akarod, akkor nem lesz szex a vége. Kettőtökön múlik.
2013. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát igen ez helyzettől, hangulattól is függ. Nekem volt több haver fiúval is hogy egyáltalán semmi nem történt (pedig nekem nem lett volna ellenemre) De olyan is volt hogy az exemmel így jöttem össze majdnem újra...mondjuk vele régebben se tudtunk megnézni egy filmet se végig anélkül =D
2013. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!