Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közös film nézés. Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös film nézés. Veletek előfordult már hogy nem szex lett a vége? : D

Figyelt kérdés

Csak hogy mire számíthatok. Mondtam hogy jöjjön át megnézni egy filmet, rögtön igent mondott rá. De még csak csókolózni szoktunk, azt sem nyelvesen, csak "száraz" csók. Vajon meg fog csókolni?


Lány.


2013. márc. 22. 14:35
1 2
 11/20 anonim válasza:
Most nem hulyesegbol mondom de en mar jartam ugy h szex kozben ment a film es a vegen a szexbol lett filmnezes nem filmnezesbol szex:)))
2013. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálunk az fordult elő,hogy a közös szexnek filmnézés lett a vége :)
2013. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Velem már előfordult, hogy átmentem, filmeztünk, lefeküdtünk aludni, közösen, összebújva, és úgy se volt szex.

Ez tőletek függ.

2013. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen. Amúgy is rajtad áll, nem igaz? Minimum mindkét félnek akarnia kell, tehát ha te nem akarod, akkor nem lesz. Mit kell ezen kattogni?
2013. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mi mikor filmezni megyünk hozzá, vagy hozzám, sex nincs, mert fiatalok vagyunk még hozzá, viszont a filmre sem figyelünk, mert egész végig csókolózunk xD

16L

2013. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 2122 ***** válasza:
ezért utálok apámmal filmet nézni
2013. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen volt. a DVD jelentése nálam "digital video disc"-et jelent, és nem "dugsz velem délután"-t
2013. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aha, sok filmnek nem szex a vége.
2013. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hát, nekem anno volt olyan, hogy hivatalosan csak haver, nem hivatalosan szexpartner,és mindig úgy mentem át hozzá, hogy most filmet nézünk. és nem lesz más. hát lett. idősebb koromra már meg is néztük a filmet. mármint, másokkal.
2013. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Neuro West válasza:
még 1 filmet sem sikerült szex nélkül megnézni..:D talán eljutottunk 20percig..:D
2013. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!