Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú mennyi sminket használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú mennyi sminket használjon az első randin?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 17:40
1 2 3 4
 21/35 Költőnő? ***** válasza:
100%

ne mbaj ha nincs végeláthatatlan dzsungel a szemei felett, bár spec pont nem érdekel.

Viszont egy ívre szedett szemöldök egy ffinál nem férfias hanem RA-TYI.

30+n

2014. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

nincs ívre szedve


viszont én elvárom a diplomát a nőtől..

2014. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
48%
Én is a diplomát várom el a férfitól, és nem a szedett szemöldököt meg a borotvált lábat. Vagy én nem tudom, mi számít metroszexuálisnak, komolyan. De az elég gáz, ha egy magát fiúnak tituláló valaki sminkelni akar. Azazhogy nem gáz, mert annak is megvan a maga pszichológiai kórtana, de ha csak divatból teszi, akkor az nagyon gáz.
2014. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
nekem van :)
2014. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Költőnő? ***** válasza:
100%

hát akinél ennyi a szempont, az haladjon ez irányba.

sosem fogom megérteni.

Mondok egy nagyon egyszerű példát. Van egy párod, intellektuálisan passzoltok, jól megvagytok, szerelem, közös jövőkép, tisztelet, miegyéb. És mondjuk kiderül, h vette a diplomáját. Az embert szereted vagy a papírt?

2014. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

vette a diplomáját? akkor nem olyan egyenes ember akit magam mellett látnék.


a női IQ a lényeg gyereknél. ha nincs 125-140-es IQ-ja akkor nem hozza a szintemet. papírnál fontosabb a teszt.

2014. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
egy diplomás férfi is sminkelheti magát. Az tudás és a kinézet között nincs összefüggés
2014. jan. 12. 18:57
 28/35 anonim ***** válasza:

így van!


korrektor mindig jó a háznál

2014. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
És mégis mi a fenét sminkeltek magatokon komolyan? Még a szemöldökszedést megértem indokolt esetben, de kb 50 férfiból egynél lenne indokolt.
2014. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Költőnő? ***** válasza:

akkor végül is mi fontosabb? A papír vagy az ember, aki ennek esetleges hiányában intelligens, értelmes és mondjuk még tisztességes munkája is van?

(backdoor, de az IQ nem függ össze feltétlenül a diplomával. Annyi sötét, diplomás paraszt van, mint égen a csillag)

2014. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!