Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hány lánynál próbálkozto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hány lánynál próbálkoztok be átlagosan egy évben/hónapban/héten (kinek melyik időtáv tetszik)? Ebből ki mennyit foglalkozik egy-egy lánnyal, és mennyi jön össze?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 15:13
 1/10 anonim válasza:

Olyan kérdést tettél fel, amelyre a válaszok a legtágabb spektrumban mozoghatnak.

Egy sor dolog függvénye ez, mint pl. a személyiség, az életkor, a pillanat, a hely stb.

Le kellene szűkítened a kört.

2009. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont arra vagyok kiváncsi, hogy ez mennyire változó lehet.
2009. nov. 30. 15:28
 3/10 anonim válasza:
17/F ebben a tanévben eddig 2szer próbálkoztam, egyik se jött össze :\
2009. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

18/F

0, van barátnőm és szeretem is.

2009. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mégvalami! Egy kicsit bővebben légyszi. pl: általában ennyit próbálkozok, ennyi szokott belőle összejönni. Baromira névtelenül megy, úgyhogy lehettek őszinték.
2009. nov. 30. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a sikertelenek eleinte soknál aztán meg már megunják és egynél se. Mint én.

A sikeresek meg kevésnél de mivel értük kapnak a nők így nekik mindig van csajuk és azért nem keresgélnek.

És van még egy szűk réteg akiért nők százai epekednek. Na azok se keresgélnek.

2009. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én minden héten 20-30-nál. 1-el smárolok. Minden 5. smárolóval dugok is. Minden 2. lánnyal, akit megdugtam járok is. Csak kiváncsi vagyok másnak hogy megy, mert számomra ez teljesen természetes és el sem tudom képzelni, hogy más hogy nyomja.
2009. nov. 30. 16:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon izgalmas kérdés végre!


Örömmel válaszolok is rá, de előbb kicsit pontosíts. Mit jelent nálad a bepróbálkozás? Az hogy elbeszélgetsz valakivel? Hogy megpróbálod megcsókolni? Vagy egyéb? Mert ugye mindenkinél más, mint ahogy a "járás" fogalmát is mindenki máshogy érti. Ettől függően nagyon változhat a válaszom is ;)

2009. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig három lánynál próbálkoztam,mind visszautasított.Akikkel jártam kezdeményeztek,én meg reagáltam.Másfél éve egyedül vagyok,de megfogadtam,hogy soha többet nem próbálkozok.Aki jött volna 1-2 illető azokat pedig elküldtem (: 19/F
2009. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Próbálkozás azt jelenti, hogy olyan célzattal odamegyek hozzá, hogy felszedjem, vagy ráírok msn-en stb stb. Ha haladnak a dolgok, akkor kérek egy telefonszámot és próbálom továbbvinni.
2009. nov. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!