Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak/szerezzek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak/szerezzek meg egy pasit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki régebben tetszett, de nem volt lehetőségem arra, hogy megismerjem így egy idő elteltével elmúlt az is ...... aztán eltelt úgy fél év és a barátaimon keresztül megismerkedtem vele és rájöttem hogy milyen jó fej, aranyos fiú és most ott tartok hogy megint tetszik, de nem tudom hogy ebből lehet-e kapcsolat. Na most az a helyzet hogy megtudtam hogy ő is szépnek tart meg jófejnek és bejövök neki de ő se tudja hogy ebből lehet-e még valami, én viszont minden esetre szeretnék egy próbát tenni és közeledni akarok felé és valahogy megszeretném hódítani. Kérlek segítsetek! :)

15L / a srác 2 évvel idősebb/


2014. jan. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapd el egy meglepetés orálra, az be szokott válni.
2014. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
smárold le buliba
2014. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tett szíííjjjel a lábad
2014. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15L


akkor szexualis ajanlatokkal marha vonzo vagy.

2014. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!