Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megérné folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné folytatni?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy még 2013 januárjában megismertem egy fiút twitterről, aztán egyik nap rám írt facebookon, s elkezdtünk beszélgetni. Először úgy gondoltam, hogy ebből nem lesz rendszer, biztosan csak most az egyszer fogunk beszélni.

Aztán másnap is rám írt, s ez így ment minden egyes nap. Én nemigen vettem őt komolyan, viszont neki tetszett az, hogy a koromhoz képest mennyire érett vagyok, s a külsőm is egészen lenyűgözte (az ő szavaival élve.)

Mindig bókolt, hogy mennyivel más vagyok, mint a korombeliek. S rájött, hogy sok közös van bennünk. Pl: rock zene, klasszikus zene, könyvek, érdekes filmek (pl Hamlet), stb.

Aztán egy nap azt írta, hogy szeret. Én nem mondtam neki,hogy én is őt,hisz nem éreztem így. De továbbra is beszélgettünk.

Utána valahogy meguntam a társaságát (magam sem tudom miért), s megmondtam neki, hogy nem szeretnék vele beszélgetni. Nem esett neki jól, de elfogadta.

Kb. 2 hét múlva ismét írtam neki twitteren, hogy mégis szeretnék vele beszélgetni. (Valahogy úgy éreztem, hogy mégis kell a társasága.) Természetesen rögtön igent mondott,s folytattuk egy ideig. Ő még akkor is szeretett (azt mondta legalábbis.)

Pár hét múlva úgy döntöttem,hogy beakarom vele fejezni ezt az egészet. Nagyon nyálasan viselkedett,s sokat bókolt. Ez engem valahogy zavart,s meguntam. Ekkor haraggal váltunk el.

Utána áprilisban megismertem egy másik fiút, s vele találkoztunk is meg minden, mégis néha rá gondoltam,annak ellenére, hogy megszüntettem vele a kapcsolatot. S úgymond néha hiányzott is.

2013 augusztusában ismét bejelölt facebookon,hogyha segítségre van szükségem,még mindig a rendelkezésemre áll, s itt van nekem. (Mert anno vágtam az ereim, s nagyon depressziós voltam. Ezeket twitterről tudta a kiírásaim alapján.) De annyira rossz hangulatomban voltam,hogy megmondtam neki, hogy nincs rá szükségem,hagyjon békén. Ismét haragban váltunk el.

Most pedig úgy érzem, hogy szükségem van rá (megváltoztam azóta, már általában jókedvű vagyok). Mit gondoltok, ezek után érdemes lenne ráírnom? Kb. 2 hete gondolkodok, de nem tudom mit tegyek.


Köszönöm akinek volt türelme végig olvasni, s segít! :)


2014. jan. 5. 00:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, kíváncsivá tettél! :)) (én voltam a 4, 7, 9)
2014. jan. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szegény srác. Hogy csinálhatsz ilyet? Támogat mikor depressziós vagy, rendes hozzád, Te meg "megunod", és így bánsz vele? Szégyelld magad. 1000 bocsánatot kérj minimum!
2014. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is írd le
2014. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Eddig ott tartok, hogy leírtam neki ezt az üzenetet. De már nincs fent, várni kell még. :3 :)


szia.:) igazából két hete gondolkozok, hogy írjak-e vagy sem. bár tudom, hogy nem kéne, mert lehet, hogy már nem igazán van miről beszélnünk, de csak nem olyan rég jöttem ki ebből a depressziós időszakomból (mint pl mikor vágtam az erem meg hasonlók), s akkor te rám írtál, hogy számíthatok rád, s ha baj van akkor írhatok. én pedig elég bunkó módon reagáltam erre, s ezért is bocsi, meg hogy úgy eleve többször is bunkó voltam veled indokolatlanul... de egészen rossz időszakomban voltam meg minden, de ez tudom, hogy nem mentség. de azóta változtam, de akkor sem kellett volna így viselkednem, mert te mindig kedves voltál velem. talán te voltál mindenki közül akit ismerek a legmegértőbb, meg egyebek. remélem nem haragszol, de ha igen, azt is megértem, pláne, hogy így háromszor is flegma voltam...

2014. jan. 5. 02:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Bízz benne hogy nem talált magának valami másik lányt:D elég sok idő eltelt azóta
2014. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval :D Meg hát azt se várd, hogy rögtön minden visszakerül a régi kerékvágásba. De már az, hogy beismerted, hogy hibáztál, sokat számít. :)
2014. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Újra elkezdtünk beszélni,s rögtön megbocsátott. Azt is írta, hogy örül, hogy írtam ^^


Köszönöm a bíztatásokat, hálás vagyok érte! :)))

2014. jan. 5. 18:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy :)) Csak ügyesen! ;)
2014. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!