Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok egy ilyen levélre?

Figyelt kérdés

Arról van szó, a munkahelyemre bejött egy lány (egy központ) és kölcsönzött ki pár dolgot (nem tőlem). Pár héten belül visszahozta, de ekkor már nekem adta vissza.


Megkerestem facebookon, és ezt a levelet írtam neki. Szerintetek tolakodó? Milyen?


"Szia! Boldog Új Évet!

Segíts nekem! Nem tudom, nézted-e a facebookod, amióta ismerősnek jelöltelek. A ....Központban jártál még azt hiszem két ünnep közt nálunk, és hoztad vissza a...... A kártyádon láttam láttam, hogy ....... tanulsz ......(városban) (én ott végeztem, csak más szakon). Érdekel ez a terület és arra gondoltam, hogy tarthatnál nekem egy kis "élménybeszámolót" a szakkal kapcsolatosan, tapasztalataidat, benyomásaidat illetően. :-) Gondolom most vizsgaidőszakod van, így én megvárom annak végét, amennyiben segítesz nekem utána.

Köszönöm és sikeres vizsgákat!"


A helyzet, hogy nem ismerősöm facen, viszont észrevettem, hogy egy ideje így is tudsz más fő beérkező üzenetei közé levelet küldeni, nem teszi egyébbe. Pár napja írtam ezt neki, azóta semmi. Azt sincs kiírva, hogy látta. Egyáltalán ha nem ismerősöd, és mégis tudsz a fő mappájába üzenni, kiírja-e, ha látta? Vagy akkor sem, ha elolvasta?


2014. jan. 3. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó... egyébként lehet azért nem látta, mert neki úgy van beállítva, hogy az ismeretlenektől a Egyéb mappába kapja az üziket (egy beállítás kérdése, nekem is úgy van :D)
2014. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem az egyéb mappába rakja a levelet. de ne aggódj, remélhetőleg elolvassa, csak kell hozzá pár/nap/hét...addig türelem:(
2014. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!