Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok egy ilyen levélre?

Figyelt kérdés

Arról van szó, a munkahelyemre bejött egy lány (egy központ) és kölcsönzött ki pár dolgot (nem tőlem). Pár héten belül visszahozta, de ekkor már nekem adta vissza.


Megkerestem facebookon, és ezt a levelet írtam neki. Szerintetek tolakodó? Milyen?


"Szia! Boldog Új Évet!

Segíts nekem! Nem tudom, nézted-e a facebookod, amióta ismerősnek jelöltelek. A ....Központban jártál még azt hiszem két ünnep közt nálunk, és hoztad vissza a...... A kártyádon láttam láttam, hogy ....... tanulsz ......(városban) (én ott végeztem, csak más szakon). Érdekel ez a terület és arra gondoltam, hogy tarthatnál nekem egy kis "élménybeszámolót" a szakkal kapcsolatosan, tapasztalataidat, benyomásaidat illetően. :-) Gondolom most vizsgaidőszakod van, így én megvárom annak végét, amennyiben segítesz nekem utána.

Köszönöm és sikeres vizsgákat!"


A helyzet, hogy nem ismerősöm facen, viszont észrevettem, hogy egy ideje így is tudsz más fő beérkező üzenetei közé levelet küldeni, nem teszi egyébbe. Pár napja írtam ezt neki, azóta semmi. Azt sincs kiírva, hogy látta. Egyáltalán ha nem ismerősöd, és mégis tudsz a fő mappájába üzenni, kiírja-e, ha látta? Vagy akkor sem, ha elolvasta?


2014. jan. 3. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na, ez így egész kellemes. Barátságos, illemtudó. Oké.
2014. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Látnia kellett elvileg, mutatja, ha elolvasta.
2014. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,nem tolakodó. Az már más kérdés,hogy ő minek veszi.
2014. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen illemtudó srácok lennének mindenhol :)
2014. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
konyvtaros gellert ?
2014. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tina, nem akarlak elkeseríteni, de a saját irhámon tapasztalom, hogy a magam fajta férfiak szívnak általában, mint a torkosborz :D:D:D

2014. jan. 3. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jó. Illemtudó, nem túl tolakodó, de mégis érdeklődő levél. :) Szerintem jó ez!


Nem tudom, mit jelent az a pár nap, de előfordul, hogy 1-2 levélre én is csak 2-3 nap eltelte után válaszolok. Megfogadtam, hogy idén kevesebbet lógok a világhálón, másrészt szerencsére jól kezdődött az évem, és már az első napokban is sok dolgom volt, arról nem beszélve, hogy jó volna végre nekilátni a tanulásnak is.

Ez azonban nem jelenti azt, hogy nem érdekel, ki és mit írt nekem, egyszerűen csak úgy döntöttem, hogy most fontosabb számomra az, hogy tanuljak, új ismeretségeket kössek, munkát keressek, és haladjak a céljaim felé. Ráadásul egy nagyon jó könyvet is olvasok.


Tehát lehet, hogy a lány is ilyen, hogy csak pár nap elteltével jut oda, hogy válaszoljon is a levélre. Még adj egy kis időt, hátha jelentkezik, ha nem, akkor szerintem te is sejted..

2014. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb csak ne gondolj semmit, hanem világosan írd meg, hogy mondjon egy kis infót arról a tökmindegymiről amit odakamuztál.
2014. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es. Jaja, csak fura, hogy ezeken a apró nüanszokon múlhatnak dolgok, hogy megkapja-e a levelet, vagy akármi. :D Majd kiderül mi lesz. De sosem élem bele magam, mert mindig meglepnek valamivel :D:D:D
2014. jan. 3. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez erősen barátzónás levél. Friendzone garantált!
2014. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!