Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megprobaljam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IvEr kérdése:

Szerintetek megprobaljam vele megegyszer?

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel mar 2x jartunk de szakitott velem mind a kettoszor..most ramirt,hogy pillangokat erez a hasaba ha velem beszel es h megszeretne velem probalni.( tenyleg komolynak tunt.) irtam baratnomnek,hogy szerinte milegyen..azt mondta hogy megint megfog bantani es h ne menjek bele..meg anyumat ne verjem at,mert megigertem neki h nemfoglalkozok ezzel a fiuval tobbet..es tudom h baratnom csak jot akar nekem,es felt! szoval megirtam ennek a fiunak h nem de o aztirta h jo akkor nem de akkor maradjunk baratok csak szarba nelegyunk..nagyon rosszul erzem magam mert miattam szomoru..de megse valaszthatok kozte es a legjobb baratnom kozt,na meg vegulis volt 2 eselye h velem legyen,szerintetek lehet hogy most tenyleg gondolja?a baratnom mindig fontosabb mint egy fiu..de nemhiszem h mennifog ez a baratsag.szerintetek jol tettem h nem mentem bele?

2013. dec. 29. 14:57
 1/5 Dwight Schrute ***** válasza:
nekem mind1
2013. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jól tetted ami 2-szer nem működött az 3-szora sem fog

21L

2013. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak nöhiánya van és tuggya hogy tetszesz néki
2013. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
ne a választás miatt ne kezdj bele újra, hanem mert ami kétszer nem működött, nem valószínű h harmadjára fog
2013. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy jó barát/barátnő többet ér, mint egy pasi/csaj, aki már eljátszotta az esélyét.

Mellesleg... "Felmelegítve csak a töltött káposzta jó." :D

2014. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!