Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen valószínűtlen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen valószínűtlen hogy meghódítom? Mennyi esélyem lehet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki három évvel nagyobb mint én, és kb. fél éve szakított a volt barátjával, egy agresszív pofoncsapás következtében. Ennek ellenére kicsit odavan még érte, de elszeretném nyerni őt, de nem tudom, hogy ennek mennyi a valószínűsége. A lány takaros, háziasszony típus én pedig gyors, de mégis laza, álmodozó, előre gondolkodó, nagy terveket magam előtt látó ember. Mennyi esélyem lehet nála? Egyesek szerint, s szerinte is érettebben gondolkodom, mint a velem egykorúak(ha ez mérvadó). 16/F

2013. dec. 27. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
2013. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
-5%
2013. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
minél előbb találsz valaki mást, annál boldogabb életed lehet később
2013. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát majd kiderül
2013. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megindokolnátok?
2013. dec. 27. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
csak
2013. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert mást szeret, nem téged, lett volna lehetősége téged szeretni, de nem élt vele.
2013. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen akkor szerethet, azért tenni is kell, hidd el két ember nem egyik napról a másikra talál.
2013. dec. 27. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kinyalod a fenekét, attól nem lesz beléd szerelmes. Abból, hogy azt írtad, hogy szerinte érettebben gondolkodsz, azt gondolom, hogy nagyon is jól ismer már téged, és ennek ellenére mást választott. Ha egy pofonvágástól nem múlt el az iránta érzett szerelme, te se fogsz tudni annyi virágot venni neki (nem tudom, mit értesz pontosan az "azért tenni is kell" alatt), amennyi ezt megváltoztatná.
2013. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ismer annyira, de ezt megtudta ítélni, eléggé szembetűnő tulajdonságom a humor, de rezerváltság, komolyság.
2013. dec. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!