Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha sportos lennék, azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sportos lennék, azzal kompenzálhatnám, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.Nekem sem megy. Bár haverok vannak, de igazán jó barátom nincs.
2013. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek mi köze van egymáshoz? Akkor sem lennének barátaid csak sportos lennél.
2013. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki szemében?

Szerintem a sport nem pótolhatja a barátokat, de a segítségével szerezhetsz haverokat. :)

2013. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen! Feltételezem azért nincs barátod mivel nincs önbizalmad. Ha például kigyúrnád magad megnőne az önbizalmad így a személyiséged is pozitív irányba menne. Az is lehet nem jó helyen keresel magadnak barátot.
2013. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Attafej válasza:
Sportolj! Járj közösségi helyekre, pl. fotós klubb, tánciskola, filmklubb, szervezett kirándulás, aztán a többi jön magától. Veszíteni nem fogsz vele.
2013. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Attafej válasza:

bocs a klubb asszem 1 b

én magyarnyelvészeti klubba szeretnék járni

2013. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hosszúhajú ***** válasza:
5-ös egyetértek. nagyon le tudja vinni az ember önképét, és ezzel társasági kedvét is, ha nem érzi jól magát a bőrében. máris szívesebben megy az ember bárhová, ha azt érzi, de jól nézek ki. lehet hogy mire klassz sportos leszel ez már nem is lesz kérdés, mert szaladni fogsz emberek közé, hogy mutogasd magad.
2014. jan. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez egy személyfüggő dolog,tudod:D Ha egy kőkemény antiszoc emberke vagy aki jól definiálja a tömegiszonyos embert akkor neked egy terápia tenne jót.Ha pedig csak a barátok után sóvárogsz akkor valamilyen klub.Ahol mindenképp megkel nyilvánulnod és kommunikálnod kell az emberekkel.

Miért épp a sport?Az is teljesen jó,javítja az önértékelésed,de nem feltétlen add olyan barátokat akikkel mélyebb kapcsolgatott alakíthatsz ki. Ezért íróm,hogy egy klub vagy valami hasonló.Nézelődj:D

2014. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2014. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!