Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig megkukulok a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megkukulok a srác társaságában! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Miről tudnék vele beszélgetni? Vagy mit tehetek, hogy érdekesebbnek tűnjek a számára?


L/15


2009. nov. 26. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, ő is van vagy 15-16 éves. Konkrétan bármit mondasz, érdekes lesz számára, ha tetszel neki. Ha nem tetszel neki, akkor bármit mondasz, unni fogja. Egyébként magadról és róla beszélgessetek, akkor fejlődik a kapcsolat. Mondjuk 15-16 évesen az ember nem is tud másról :)
2009. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az első srác az életedben ?
2009. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, de most valahogy más... :)
2009. nov. 28. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, de most miért más ?

Először is az lenne itt a kérdés, hogy szerinted mi lehet ennek az oka?

2009. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem valami beszédes a srác, és így kicsit feszélyezve érzem magam mellette, mert olyan érzésem támad, mintha mindig valami hülyeséget mondanék az előző sráccal általában baráti körrel mentünk mindenhova, így egy idő után kialakultak a közös témák :)
2009. nov. 28. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a srác sem túl dumálós? Akkor egy kicsit nehezebb a dolog. Szerintem a legjobb lenne, ha feldobnád az ötletet ,hogy "én mondok egy viccet, majd te mondasz egy viccet"

Sokkal könnyebb a nevetős randit átvinni beszélgetésbe.


Én jóval idősebb vagyok nálad, olyannyira, hogy a mostani páromnak is volt egy tök hallgatag fia. Talán hasonló lehetett a Te hercegedhez. Én ugyanezzel a módszerrel törtem meg a csendet. Elkezdtem vicceket mesélni. Több se kellett, a srácból is törtek fel a hülyeségek.... Próbáld ki, nálam nagyon bejött... :))

2009. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!