Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódíthatnám meg? (Bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, és egy elég bonyolult story-t olvashattok.

Idén márciusban megismertem egy lányt a facebookon, a szomszédos városban lakik. 2-3 hónapig csak beszélgettünk, volt róla szó, hogy találkozunk, de valahogy sosem jött össze. Nagyon megkedveltem, már akkor teljesen oda voltam érte. De aztán egyszer elég csúnyán összevesztünk, mondtam neki dolgokat, és akkor Ő úgy döntött, hogy nem kér belőlem. Eltelt azóta kb 7 hónap, és azóta sem tudtam elfelejteni, minden nap megbánom hogy elcs*sztem nála, mert nem ismerek még egy olyan lányt mint Ő, ezért a múlt szombaton egy vakmerő húzással álltam elő. Azt mondtam neki, hogy megyek abba a városba, mert találkozóm lesz, és szeretnék előtte egy 10-20 percet rabolni az idejéből, mert eléggé fontos dolgot szeretnék közölni vele. Találkoztunk, részemről szerelem volt első látásra. Majd 20 percig taglaltam neki, hogy mennyire megbántam, és hogy szeretnék még egy esélyt kérni. Láttam rajta, hogy nagyon jól estek neki, amiket mondtam, ezt be is vallotta, és sikerült elérnem, hogy a totális nemleges válaszból egy "átgodolom" lett. Viszont tegnap közölte, hogy ő már nem tudna úgy nézni Rám, maximum haverként. Ebbe nem tudtam belenyugodni természetesen, és sikerült rávennem, hogy január 2.-án találkozzunk. 1 hetem van, hogy kitaláljak valami akkora durranást, amivel megint lehet esélyem nála. Valami ötlet?

Bármit megtennék ezért a lányért, és hiszem, hogy ha a múltkor sikerült megint felkeltenem az érdeklődését, akkor még nincs veszve minden.



2013. dec. 26. 06:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
# 9/10- Nem vagyok benne biztos, hogy ez bejönne, mivel van egy lélektani törvényszerűség, amely szerint egy nagy tett friss élménye könnyedén elhomályosítja egy – vagy akár több – még nagyobb, ám régebbi tett emlékét. Azon a szombaton iskolapéldáját láthattam, mivel ahogy korábban is leírtam, 3 napig gondolkodott rajta, holott, előtte hallani sem akart rólam.
2013. dec. 29. 10:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Bennem ott lenne a félsz, hogy ezentúl mindig ilyen nagy tetteket vár majd tőlem...?

De lényegtelen, ha jelenleg csak megszerezni akarod, akkor szerintem tudod te, hogy mit kell tégy, nem szorulsz tanácsra ;). Megtartani egy másik "feladat" lesz.

2013. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Smárold le

Ja linkelj egy képet róla

2013. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, nem írkálnék ide, totál kétségbe vagyok esve. :D Egyébként ez a nagy tett csak a meghódításra kell, megtartani könnyebb lesz. És nem küldök róla képet bocs :D
2013. dec. 29. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!