Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ez az összeállítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez az összeállítás randira? 16/L

Figyelt kérdés

a ruha szerintem nőies (kicsit vastagabb az anyaga mint amilyen a képen van), harisnya ugye a hideg miatt. és hogy mégis kicsit aranyos legyek ( a koromhoz megfelelően) ezért választottam ilyen csizmát

[link]

[link]

[link]


2013. dec. 25. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attól függ hova mentek... ha zárt helyre, akkorlehetnél merészebb.. meg attól függ mit akarsz a sráctól és hanyadik randi:D
2013. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nejlonharisnya nem sokat véd a hideg ellen. Amúgy randira nem kell ennyire kiöltözni. A csizma meg hülyén néz ki.
2013. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A csizma hülyén néz ki, a harisnya azzal a ruhával talán nem egy 16 évesre való.


De mivel 16 éves vagy így a 3 egybe nem gond mert senki nem fog csodálkozni mert így ölrötztök ti

2013. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a csizmán besírtam.xD Olyan, mint valami űrhajós felszerelés, az amcsik ilyenben sétáltak a Holdon.:D


Szerintem válassz másik csizmát vagy a srác nevetőgörcsöt kap mikor találkoztok és nem tudod majd mi a baja.:) A többi gönc jól néz ki!

2013. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan gáz ez a csizma. Keress szürke harisnyát és fekete csizmát, az dögös lesz ezzel a ruhával.
2013. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kiöltözés, simán belefér, én valami világosabb sálat v. kendőt (a csizma színével megegyezőt) tennék még a nyakamba, az feldobja a ruhát (anélkül kicsit uncsi, meg hát fekete...). A legjobb lenne, ha egy kis vékony övet is tennél a csípődre (bár úgy látom, h az már nem akkora divat, szal mehet a derekadra is), szintén a csizmával megegyező színűt. Viszont a csizma tényleg elég gáz, vmi kevésbé tramplis kéne (a szín jó).
2013. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is rühellem az ilyen csizmákat. Amúgy a többi jó.
2013. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a csizma röhejes és ocsmány, vegyél valami szép, lábra simuló hosszúszárú bőrcsizmát ;)
2013. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Hagyjátok már, szerintem felfogta, hogy a csizma gáz. Azért ennyire ne legyetek már parasztok...
2013. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!