Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a túlsúlyos lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a túlsúlyos lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés
A csinosabb, átlagos alkatú észre sem hajlandó venni, ha meggebedek, akkor sem. De a dagadt lányok írnak szakadásig.
2013. dec. 18. 19:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ezt viszont, vagyis ezt a női mentalitást nem értem, hogy ha ő kövér vagy csak átlagos, akkor miért nem jó neki a tucat pasi, aki nem kövér, nem ronda, nem büdös stb. De jobb pasira vadászik, aztán minden 2. vagy 3. nő 30 körül szingli lesz és akkor kezd el kapkodni, hogy jajj, bizony jó lenne az az átlag pasi is most nekem, mert ketyeg az óra. Ezt ők is tudják, de mind optimisták és bíznak benne, hogy a herceg az övék lesz. Aztán ez lutri, néhányaknak bejön, másoknak nem. Utána meg jön, hogy minden pasi szemét.
2013. dec. 18. 20:35
 22/22 anonim ***** válasza:

Na, most nagyon fogsz utálni, de nekem pl egy nagyon helyes férjem van. (Nem csak én tartom annak, hanem sok lány a környezetemben), én meg túlsúlyos vagyok.


Egyszerűen szerencsém volt, mert neki nem jönnek be a túl sovány nők és kész. A teltebbeket szereti. Emellett neki olyan csaj kellett akinek a beszédtémái nem merülnek ki a hajfestésben és a műkörmökben:)


A szóbeszéddel ellentétben amit már sok helyen olvastam, csak mert egy lány testesebb, még nem kell beérnie az utolsó maradékkal, aki nem felel meg az elvárásainak...


Mindenki vágyhat olyan partnerre aki neki is tetszik, még akkor is, ha a külseje eltér az átlagtól.


Ha ennyire nem ragadnak rád az úgymond normál alkatú vagyis legalább az átlagos lányok sem, akkor ott veled lehet baj, és túl magasra értékeled a saját külsődet, nem gondolod?


27/N

2013. dec. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!