Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a túlsúlyos lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a túlsúlyos lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés
A csinosabb, átlagos alkatú észre sem hajlandó venni, ha meggebedek, akkor sem. De a dagadt lányok írnak szakadásig.
2013. dec. 18. 19:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ronda pasiknak még az sem jut. Azt szoktam tapasztalni.
2013. dec. 18. 19:56
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor szép vagy! :)
2013. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jaja! Akkor túl szép vagy! :D
2013. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert átlagos vagy. (Nem poénból, komolyan.) Szép v átlagos nő csak jóképű férfiaknak jut. Az átlagos férfiak csak a csúnya nőknek kellenek, a csúnya férfiak pedig még nekik se.
2013. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem úgy van, hogy csúnya-csúnyával, szép-széppel? Akkor viszont lehet tényleg rusnya vagyok. De azért tegyük hozzá, hogy bár nem vagyok helyes, de sportos a testem. Tehát azért egy átlag srácnak simán beteszem magamat, de ha egy lány nem full szép és még kövér is, akkor őket nem tenném az átlag kalapba.
2013. dec. 18. 20:13
 16/22 anonim ***** válasza:
attól mert vki sportos még nem lesz szép...:) de sok sikert
2013. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem lesz szép, dehogynem, vonzóbb lesz. Akkor mitől lesz szép? Vagy te annyira hiszel a belső szépségben?
2013. dec. 18. 20:22
 18/22 anonim ***** válasza:
attól mert pl kigyúrod magad nem lesz szebb az arcod, erre értettem, de úgyis jön vki akinek bejössz és te is neki, ne aggódj
2013. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

20:09-es válaszát osztom, manapság nem elég átlagosnak lenni az átlagos csajokhoz. Én is sokszor megkapom, hogy "átlagos" vagyok, nem vagyok csúnya, de ez sok esetben kevés. Abban az esetben jó, ha a dumámmal előtte kicsit fűzöm a csajt, akkor valahogy később jobban tetszek átlagosan is :D


De ez manapság ilyen oldalakon tényleg így megy, mindenki jobbat akar, mint amit elérhet.


Én is kaptam már ajánlatokat, ismerkedős leveleket szép kerek lányoktól, de egyszerűen az engem nem vonz. Legtöbb lány aki már ír az már nagyon elkeseredett, egyrészt én már azt sem bírom, meg egyszerűen vannak akik annyira nem vonzóak. Nem azt mondom, hogy csak 10/10 csajokkal ismerkedem, sőt, sokszor egy csúnyácska lány is lehet vonzó, és bájos, csak fogjon meg benne valami.

2013. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De jobb lesz az arcod kisugárzása, elégedettebb lesz, vonzóbb lesz.
2013. dec. 18. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!