Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban vázolom a szitut. 20 éves srác vagyok, kicsit mackós, nagy önbizalomhiánnyal, ha párkapcsolatról van szó. Külsőre mint említettem, nem vagyok egy csonváz, de miután leadtam 15kg-t már szerintem teljesen elfogadható. A szerelmi életem egy katasztrófa. 20 év alatt nem volt egyetlen barátnőm se. Általában a következő szokott történni. Megismerkedek suliban vagy társaságban egy lánnyal, beszélgetünk tök lazán, jól érezzük magunkat, de elhívni külön kettesben nem merem. Telik-múlik az idő, találkozunk bulikban, suliban, látom hogy megvan az összhang. Pár hónappal később valaki felveti nekem, hogy mennyire jó lenne ha összejönnétek. Elkezdek ezen agyalni, elképzelem a helyzetet és idővel egyre jobban elhatalmasodik rajtam a szerelmes érzés. Bennem van folyamatosan, hogy lépnem kéne, de nem merek. Egyrészt mert mivel nem volt még kapcsolatom, nagyon bizonytalan vagyok, hogy megtudom-e adni azt egy lánynak, amri vágyik, másrészt amint megvan bennem ez az érzés közel se tudok olyan nyitott lenni, mint előtte. Ráparázok teljesen a dolgokra, minden mondatomat végig gondolom és már mindjárt nem tudom magamat adni.


Volt egyszer egy ilyen eset és addig vártam és vártam, amíg lett egy barátja, én meg teljes depresszióban voltam vagy fél évig. Viszont most megint ugyan ez a helyzet, de még van esélyem arra, hogy ne baltázzam el teljesen. Adott a szerelem érzés, megin kezd rajtam eluralkodni a pánik, hogy mit is kéne tennem.


Mit tennétek a helyemben? Min kéne változtatnom, hogy lazán tudjam kezelni a dolgokat?


Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene, egy ilyen szerencsétlennek, mint én. :)


2013. dec. 16. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én sajnos nálad nagyobb szerencsétlen vagyok, igaz én nem járok el társasággal bulizni, jó régen eljártam de most minden széthullott az életembe. Egyedül maradtam, de nekem van annyi tapasztalatom hogy mindig önmagunkat kell adjuk és ne görcsöljünk a dolgokra. Jó oké ez így nehéz megértelek teljesen ugyanolyan mackós vagyok mint te, de előfordult már hogy egyszer a semmiből hirtelen akkor szerelem lett egy lánynál ami kölcsönös volt hogy megbolondultunk már egymásért, és azért észrevettem magamon hogy a lazaság, pontosabban ha magam adom akkor sokkal könnyebb, nem szabad rágörcsölni a dolgokra, de figyelni kell, és figyelni kell a jeleket amiket a lány ad valakinek.

Így idegenként az ismerkedés számomra eléggé távol áll, mert én nem tudok csak úgy odamenni egy lányhoz de ha valahol megismerek valakit és sokat vagyunk együtt egy adott dolog miatt előbb utóbb nyitottabb leszek.

Erre sajnos nem tudok jobb választ adni, próbálkozni kell és én is belemásztam már számtalanszor abba a hibába hogy csak várta, gondolkoztam és mire léptem volna már késő lett.

2013. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szép a fogalmazókészséged irj neki levelet :P :D

am ilyen kérdésekben nemtud senki sem segiteni neked főleg nem itt, írtál 1 regényt magadról de ez édes kevés..először tisztázd le magadban h bejössz e egyáltalán a csajnak (vannak erre utaló jelek) ha igen és nyitott 1 kapcsolatra akkor semmi dolgod nincs csak, hogy játszmák nélkül önmagadat add a többi kialakul :)

2013. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Közeledj hozzá! Sztem észre sem veszik, hogy akarsz valamit, ezért csináld úgy, hogy leessen. Nem kell agyonnyomulni, de pl karold át a vállát, hívd el vhová kettesben.

Veszíteni nem veszthetsz vele, hisz ha nem teszel semmit, nem fog az öledbe hullani a szerencse, úgy legalább megpróbálod, és tapasztalatot mindenkêpp szerzel belöle.

2013. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Révén, hogy nem valt még barátnőm lehet kissé nehezen fogom a jeleket. Mi számít gyakran jelnek?
2013. dec. 16. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell ahhoz járás,hogy észrevedd ha tetszel 1 lánynak..ha csak magamból indulok ki(mert lány vagyok :D)akkor ha nekem tetszik 1 fiú, akkor valahogy nemtudom levenni a szemem róla pl. buliba (ez elég feltűnő :D), vagy ha 1 társaságba vagyunk, akkor mosolygok rá, kicsit csipkelődök, bidizgálom a hajam (akaratlanul is), kedves vagyok vele (nem mintha am bunkó lennék, de vele jobban :D), kb már csak azt nem mondom , hogy "lépjél már te vaksi" :D..persze ezt csak akkor ha van 1 szemernyi szikra is köztünk, a teljes érdektelenséget is észre lehet venni ..
2013. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha egy frissen megismert lány lenne, könyebben levenném a dolgokat, de így hogy pár hónapja jóban vagyunk, így nem olyan egyszerű, hogy most barátilag teszi, vagy mert éppen küldi a jelet. :) Szóval például ilyen volt, hogy buli előtt nálunk boroztunk, megemlítette, hogy nem szívesen csókolna meg olyat aki cigizik, utána tánc közben kivette a doboz cigit az ingzsebemből, és kidobta. Nem mellesleg azóta egy szálat sem szívtam.
2013. dec. 16. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából, ha téged akar azt érzed, benne van a levegőben, nehéz elmagyarázni, de érezni fogod, ha úgy van.
2013. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudok másat már tanácsolni csak légy bátor, és tényleg mit veszithetsz? közhely, de "a bátraké a szerencse" ;)
2013. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!