Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a sulimbol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a sulimbol, felvettem msn-re 2x beszéltünk egy hete azóta semmi. Hogy közelítsek hozzá suliba? 16/f

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
bazki ilyet kérdezni... Hát beszélj vele! Menj oda és kérdezd meg hogy van, mi ujság ilyesmi.
2009. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát ne msn en.

De ha ő msn függő akkor élőbe se érdemes mert az msn en érzi csak jól magát. És ezzel így nem is tudnál járni se. Max msn en annak meg nagy értelme nincs.

2009. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

..

Nem msnen akarok vele járni vagy ilyesmi.:)

nagyon tetszik a lány és minden jól ment, de amikor beszéltünk és megláttam h majd másfél éve van barátja akkor teljesen megfagyott bennem a vér és levagyok fagyva h most hogyan tovább..:(

Ez nem vette el a kedvem csak nem tudom most hogyan közeledjek hozzá azután miután 2 hete nem is beszéltem vele..

Nem akarok gáz szitut. Az most nem esne jól.

2009. nov. 26. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Volt már barátnőd? Amúgy ha tetszik a lány az nem feltétlenűl azt jelenti hogy tetszel is neki. Én már átéltem ezt, de szerencsére viszonylag diplomatikusan megbeszéltük a dolgot és azóta is barátok vagyunk! :D
2009. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom. Szerintem próbáld meg elfelejteni. Tudom, hogy ez most számodra teljesen elképzelhetetlen dolog. Meg azt is tudom, hogy nem lesz könnyű meg biztos, hogy nagyon fog fájni, de akkor is muszáj továbblépned. Saját tapasztalatom. Régebben én is beszélgettem egy lánnyal már vagy két óra hosszát msn-en, de mikor odajutottam, hogy írtam neki, hogy: "Jó lenne valahol találkozni." Erre Ő azt írta vissza, hogy: "Nem tudom mit szólna hozzá a barátom." Jól pofára ejtett, de biztos nem szándékosan csinálta. Fel a fejjel! 16F
2009. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy közelíts felé:) az ilyen msn-es ismerkedéssel, pedig óvatosan, mert sokan szívatják a másikat:S jártam már úgy, hogy elméletben azzal a sráccal beszéltem , aki éppen akkoriban bejött, de gyakorlatban kiderült, hogy az unokatesója szórakozott.. gyerekes és szánalmas dolog, de előfordul:(
2009. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menny oda hozzá, vedd el ami a kezébe van vágd földhöz és mond hogy TOUCHDOWN! Majd fuss el. Ezentúl mindig figyelni fog rád
2010. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!