Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelitsek egy lány felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelitsek egy lány felé akivel nem ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Myvipen ismerőseim között láttam egy lányt (16 éves),nagyon bejön.De ha abszolút nem ismerjük egymást,hogy közelitsek felé? Nem vagyok benne biztos,hogy MSN-en visszaigazolna,ott meg nincs fennt telefonszáma.Kérlek segitsetek.
2009. ápr. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel myvipen akadtál rá kezdetnek nem lenne rossz, ha ismerősnek jelölnéd (sokan ismerkednek így mostanság) vagy egyszerűen csak írj neki myvipen hogy szimpatikusnak találod és szeretnél vele ismerkedni:)
2009. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak: "Myvipen ismerőseim között láttam egy lányt "


ha már ismerősöd myvipen akkor írj neki egy olyan levelet hogy "szia, ittvagy az ismerőseim között, de nem ugrik be hogy ki is vagy valójában, megadnád az msned h megismerhesselek? ;P " vagy vmi ilyesmi ,erre elég valószínű h megadja az msn címét

2009. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd csak fel, és viszafog igazolni, és akkor írj rá hogy nem baj ha felvettelek-e, és mond meg neki hogy myvipen ismeröse vagy. 10000000000000000000% hogy visszaigazol;)
2009. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,siettem rosszul irtam le. Ismerőseim ismerősei között láttam:D
2009. ápr. 12. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd fel MSN-re!Az mindig bejön,majd kezdj el érdeklődni iránta,és szokásai iránt!Ez leggyakrabban bejön!
2009. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!