Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vesz észre senki? 17/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre senki? 17/l

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy senki nem akar velem ismerkedni, ha én nyomulok rájuk ,akkor meg lepattintanak. Nem értem, mi a baj velem...

Pedig nem is vagyok undorítóan csúnya vagy ilyesmi(kék szem, szőke haj, 170 cm, 50 kg), a személyiségemmel sem hiszem, hogy gond lenne, sokan mondták, hogy jófej vagyok, stb.

Nem értem, milyen gond van velem, de egyszerűen semmi nem jön össze.


2013. dec. 14. 23:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszi utolsó végre értelmes válasz :)
2013. dec. 14. 23:57
 12/24 anonim ***** válasza:
Itt te egy félistennő vagy...
2013. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
tudsz küldeni képet? lehet tudok segíteni:)
2013. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? Szívesen mondok véleményt
2013. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
[link] tessék mindenkinek itt van kép :) Szerintetek min változtassak?
2013. dec. 15. 00:18
 16/24 anonim ***** válasza:

a +oldás


nekem tetszel, de én nem tetszek neked

2013. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tudnálak szeretni...
2013. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Külsőre ne változtass semmin! Ha egy ilyen csini csajt "nem vesznek észre" akkor annak valami más oka van,nem megjelenésbéli probléma.
2013. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen szuper helyes lány vagy. Ahhoz, hogy meg tudjam/tudjuk mondani, "miért nem vesz észre senki", - ahogy írod-, meg kellene, hogy ismerjelek/ismerjünk.

De én még így "ismeretlenül is" határozottan megállapítom - még ha téves is esetleg -, hogy szerintem sincs a személyiségeddel, stb. probléma.

Szerintem légy türelmes! :)

20/F

2013. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Wow! Super a kep! Biztos, hogy nem a kulsod miatt nincs sikered! Esetleg keresd a hibat a communication. I mean, a verbalis communication! Irasban ugy tunik, minden fine.


Egyebkent nagyon cuki vagy, what a pity that nem ismerjuk egymast. :( De this is the life. :(

2013. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!