Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg kevesebb az esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kevesebb az esély, hogy barátnőt találjak, ha nagyon rágörcsölök? 20/F

Figyelt kérdés
A hónap végén lesz 3 éve, hogy nincs barátnőm. Szeptembertől nagyon ráálltam a témára, nagyon görcsölök rajta. Mindenképpen akarok egy barátnőt, de......
2009. nov. 23. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
pontosan, de görgölj így tuti nem fogsz találni
2009. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igen... A csajok előtt az se kelt jó benyomást, hogy te "barátnőt" akarsz és nem ŐT -érted?!
2009. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad ezen stresszelni! Majd ha a legkevésbé számítasz rá összejön a dolog.
2009. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne görcsölj . De paradox mert ha nincs akkor rágörcsölsz és akkor még annyira sincs. Amúgy én is így vagyok mint te hároméve.
2009. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg már 4 éve vagyok, így vele és már valószínű, így is marad.:((
2009. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mitől ennyire sügér itt mindenki. Mégis hogy akarnál barátnőt találni, ha nem görcsölsz rá? A szél odafújja vagy mi? Senkinek se esik a sült galamb a szájába (vagy ha esik is az nem lesz olyan). Ezért szoktak az emberek "csajozni". Nyomasd, mint az állat aztán előbb utóbb lesz vmi! Mit gondolsz, akinek hetente új csaja van, az csak ül otthon és vár?
2009. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a "legkevésbé számítasz rá" dolog akkor jött össze, amikor egy buliban 40 lányt leszólítottam és az utolsóval összejöttem. Amikor már ki van égve az agyad és azthiszed, hogy képtelen vagy több lányhoz odamenni, akkor történik meg a csoda. Abból lesz valami, ha csináljátok srácok! Nekem egyébként 1 hete van barátnőm. Minden héten 2-szer kinn vagyok bulizni régebben többször nyomtam, és nem érdekel, hogy ki mit gondol arról, hogy görcsölök-e vagy nem. 2 hetente valami tutira összejön.
2009. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!