Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy szép lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy szép lány, akit megismertek szórakozó helyen, majd elhívjátok jobban megismerni, mondhatjuk egy randira, akkor mi az az ok, amiért úgy döntetek, hogy nem ő az igazi, nem beszéltek vele többet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy számotokra szép lány (mert tetszik nektek, azért mentetek hozzá valószínűleg) Elkéred a facebookját, majd néhány óra beszélgetés után elhívjátok találkozni, mi az ami kiábrándíthat belőle egy 28 éves pasit?

2013. dec. 6. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs szex
2013. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Másfél óra késés.
2013. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor, ha megismerem és kiderül h nem egészen normális , nem ilyen embert képzelek el, és szexre meg várni kéne heteket vagy hónapokat, így az sem fog kelleni szóval ágyő.
2013. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem volt késés..

Amikre gondoltam:

-Tett fel 1-2 földrajzi kérdést, amire nem tudtam a választ, szóval lehet butának tart, ráadásul az angol tudásom sem jó, mint kiderült...

-Rájött, hogy a 7 év korkülönbség túl sok.

-Talán túl visszafogott, csendes voltam.

-Esetleg a dekoltázsom lett túl mély.. (Igazából nem annyira, csak néhány szögből jó volt a belátás)

2013. dec. 6. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem 21 évesen jó vagy hozzá.

Nem tetszett a személyiséged neki. És mondom, valószínűleg látta, hogy nem fog megkapni egyhamar így csak a szex miatt nem küszködött sokáig.

2013. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

-Ha valóban olyan volt a dekoltázs, mint ahogy a Kérdező írta akkor a palinak volt reménysugara ha egyéjszakásra vágyott...

-A korkülönbség szerintem simán jó..

-Két földrajz meg angol nyelvtudás nélkül még nem feltétlenül vagy buta..

-Nekem a lány hallgatása miatt már volt "lekoptatás"...

2013. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem olyan fiunak tunt, aki egy ejszakara vagyik csak.

Nem tudom, kicsit csendesnek talaltam magam, de vegulis, ha elvoltunk majdnem 6 orat, akkor csak jol erezte magat.. Lekoptathatott volna korabban is, mert raadasul koran kelt masnap.

Attol felek, szimpi vagyok neki, de nem erzett semmit, mert nem volt semmi erintes, pl amikor faztam atolelhetett volna, de nem kapta el ezt a labdát.


Tegnapelott irt, de csak nehany mondatot beszeltunk, irta, hogy faradt, es folytassuk maskor a beszelgetest.

A talalkozorol csak annyit beszeltunk, hogy jo keson ert haza..

2013. dec. 8. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alkoholnak szépítő hatása van... és ez nem hülyeség, tapasztalatból mondom :) Másnap már lehet nem tetszettel neki :D
2013. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak sorozgettek szerintem
2013. dec. 8. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:

"faradt, es folytassuk maskor a beszelgetest"

mindenkinek arra van ideje amire akarja hogy legyen..

az alvás meg egy felesleges időtöltés..

2013. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!