Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első komolyabb találkozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első komolyabb találkozás?

Figyelt kérdés
A munkahelyen meg ismertem e gy lányt holnap találkozunk először úgy komolyabban nem vagyok nyámnyila pasi de hátha tud valaki jó tippet adni merre mehetnénk még annyira nem ismerem karácsonyi faluba teáznánk ismerkedés jellegel vagy hasonlóak de a hideg miatt tuti kell valami melegebb hely is valaki valami tipp ? beszélgetős hely mit lehetne csinálni merre kéne menni hogy azért elfogadható legyen és jól sikerüljön:)

2013. dec. 5. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Könyvtár, egy forró kakaó a helyesírási szabályzat mellett....
2013. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira bírom mikor a nyelvtannal jönnek.. XD SZERINTED A NYELVTAN EGY KIBEBASZOTT JÁTÉK?
2013. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értékelem a válaszod, de segítség kell nem belekötni
2013. dec. 5. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom csak akad ott egy olyan nyugodt kávézó ahol el lehettek, vagy mondjuk egy cukrászda, de ha komolyabbra fordulnak a dolgok akkor egy romantikus séta közben összebújás hogy melegen tartsd a lányt :)

A barátom is tavaly hívott el randizni akkor is már ilyen idő volt agy is ehhez hasonló, mi is cukrászdába mentünk egy jót sütiztünk, kávéztunk, majd sétáltunk egyet a parkba amikor fáztam akkor finoman átölelt csak úgy éreztem a teste melegét hihetetlen szeretetet kaptam akkor tőle hatalmas érzés volt pedig mi is csak először találkoztunk szinte jó a találkozásunk egy benzinkúton történt amikor bénáztam a tankolással mert a köcsög kútkezelő épp cigizett a távolba akkor a barátom jött oda hozzám akivel most vagyok együtt és segített nekem, akkor jót nevettünk egymáson mert ő is zavarba volt és picit remegett, bénázott mert akkor elég önbizalom hiányos volt a lányokkal szemben de sokat segített. Végül felvetette hogy találkozhatnánk amire igent mondtam aztán így jöttünk össze. Az első randinkon tudtunk meg mindent egymásról, eleinte nem is beszéltünk semmit se facebook csak egy telefon szám csere volt de megbeszéltük hogy csak a randi előtti órában vesszük fel egymással a kapcsolatot. Nagyon jó volt már az első randin éreztem hogy komoly lesz pedig ez nálam ritka, hihetetlen mit tudott a srác pedig nem volt még barátnője előttem nagyon félt szegény nagyon görcsölt mert ez volt az első komolyabb randija de tényleg odatette magát, szóval megérdemelte hogy megengedjem az ölelést :) Pedig nem az a fajta csaj vagyok aki hamar adja magát, szóval meg is becsül érte a mainapig is, hihetetlen jó a kapcsolatunk csak úgy dúl még a szerelem :)

2013. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nagyon jó volt olvasni,hogy te hogy ismerkedtél meg a barátoddal,ahogy átélted,az olyan jó.Nekem is holnap lesz randim hosszú idő után,és remélem a lány fog majd fázni :D

Jó hallani ilyen történeteket,komolyan :)

2013. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!