Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar meg velem ujra talalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar meg velem ujra talalkozni? Nem ertem.

Figyelt kérdés

Penteken randiztam egy sraccal, es bar csak egy italra akartunk osszefutni, mert masnap mindketten dolgoztunk, hajnali 3ig kint voltunk es nagyon jol ereztuk magunkat. Masnap du. irt smst, hogy nagyon jo volt a randi es kedden talalkozzunk ujra. Visszairtam, hogy oke, 11-kor vegzek, utana benne vagyok, mire azt valaszolta, hogy 'oke, akkor kedden!'. Tegnap este irtam neki, hogy akkor hol es mikor, de azota nem valaszolt. Kb. egy oraja megkerdeztem, hogy all-e meg a ma este (csak hogy hogy keszuljek), de semmi reakcio.

..Ezt mire veljem?

21/n, 25/f



2013. dec. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem látunk bele a fejébe.

Vagy nem tud visszaválaszolni.

Vagy direkt nem válaszol és majd holnap mondja neked, hogy bocs, közbejött valami.

De maradjuk annál, hogy itt senki nem lát a pasi fejébe.

2013. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezért jobb telefonálni mint smsezni

arra nem tud nem válaszolni

2013. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es ez most hogy?

Lehet. Vagy nem veszi fel. Vagy mindig kimondja majd azt mondja rossz a telefonja. :D Mindenre van kifogás.

De szerintem 1 randi után még nem kell ezt katasztrófának venni, csak ugye ő hívott el Téged, így teljesen érthető hogy nem tudod most mi van.

2013. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kinyomja*
2013. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nem veszem en katasztrofanak, csak szeretem tudni, mi a helyzet. :)
2013. dec. 3. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
De mi a rossebért nem hívod fel a pasit és kérdezed meg tőle?
2013. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jolvan, mar valaszolt, ma talalkozunk. :)

Utolso: ket sms utan mar nem hivok fel senkit. :D

2013. dec. 3. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
És miért nem válaszolt eddig?
2013. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!