Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy fiúhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy fiúhoz úgy, hogy ne legyen nyomulós és feltűnő?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves csajszi vagyok és nagyon bejön az egyik évfolyamtársam aki egyben a barátiköröm egyik tagja is. Hogyan közeledjek hozzá úgy, hogy ne vegyék úgy észre a többiek és, hogy ne tűnjön nyomulásnak? Kérlek segítsetek!
2007. okt. 6. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele napi szinten ha megoldható, kezdetnek ne sokat, mondjuk 5-10 percet. Az a baj, hogy amit te szeretnél elérni, az ezzel az álca módszerrel nagyon lassú folyamat.Érd el, hogy szép lassan ismerjen meg téged jobban, mindíg egy kicsit közelebbről.
2007. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kettesben vagytok, mosolyogjrá, legyél kedves vele. Érj hozzá! Ha ő is közeledik, nyert ügyed van. Persze ne nehesztelj rá, ha boldogságában szétkürtöli a világnak.

Ez az egyik változat.


A másik meg az, hogy megpróbálsz érzelmileg közel kerülni, hozzá. Beszélgetni vele, a gondolatairól, érzéseiről, ami épp vele van. Oszd meg vele az örömödet, bánatodat, de inkább az örömödet. Az MSN nagyon jó az ilyesmire.

2007. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
16 éves fiú vagyok. Nekem is bejön az egyik osztálytársam, de nem tudom, hogy ő mit érez irántam. Nekem azt tanácsolták, hogy mondjam meg mit érzek iránta. Nem is járunk, de egy csomó időt együtt töltünk, ezért mindenki azt gondolja, hogy járunk. Ne törődj azzal, ki mit gondol, addig gyere vele össze, amíg nem késő!
2007. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!