Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon irhatok neki en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon irhatok neki en?

Figyelt kérdés
24 eves lany, 23 eves fiu, ismerkedtunk ket hetig, randevuztunk, felejthetetlen randi volt, masnap a srac jelentkezett is. Az ismerkedes kezdemenyezoje en voltam, a randi utan 2 nappal egy szorakozohelyen kicsit ittasan nyomultam, kicsit kiabranditottam. Masnap azt mondta, h ez neki sok volt, o majd keres engem, maskepp kedvel, csak o most szeret szabad lenni, haverokkal lenni. Ra 3 hetre jott a szulinapom, koszontott irasban, majd ketszer fel is hivott, es kerek egy honsp utan ujra randiztunk, nem volt olyan mint az elso, az a fesztelen, csillogo, vagyakkal teli. ... de szepen valtunk el, kozben en elutaztam, de meg nem irt nekem.. :( kuldjek neki egy kaccsintos jelt? mert eleg nehezen nyilik meg, de viszont jokepu..
2013. nov. 22. 18:30
 1/1 Orsy070 ***** válasza:
siman irj
2013. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!