Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen parkereso oldal van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen parkereso oldal van, ahol normalis emberek vannak fent komolyabb egzisztenciaval? 26N

Figyelt kérdés
Szeretnek megismerkedni egy olyan ferfival,aki nem gyerek,vannak tervei,mondjuk uzletember....elegem van a kisfiukbol es a celtalan ferfiakbol
2013. nov. 19. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
www. gold digger . org
2013. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elittárs az egyetlen ilyen jellegű társkereső oldal amiről tudok de nem meglepő módon nem vagyok regisztrálva.

Mellesleg aki az egzisztenciát veszi prioritásnak egy párkapcsolatban az már nem lehet normális az én szememben de, hát én csak az egyszerű pórnép közé tartozom.

2013. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fontos az egzisztencia!Nem feltetlen a penzugyekre gondoltam,hanem,hogy mar ert el valamit az eletben.Mivel en idaig megszenvedtem mindenert,fontos,hogy a masiknak is legyen ,,multja,, es fel lehessen ra nezni,ne legyen celtalan
2013. nov. 19. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Pl. randivonal.hu


Platina előfizetéssel (4e Ft 3 hónapra) tudsz szűrni szinte mindenre, így a keresetükre, vezetői beosztásukra is. Akit pontozol, vagy bejelölsz kedvencnek, az látni fogja.


Azért arra számíts, hogy nem csak a vezetőket, de már a multis szenior mérnököket, tanácsadókat is (500e nettó felett) általában elég jó partinak tartják a nők, így az ilyen férfiak sok kényeztetést kapnak. Még ha egy kapcsolat elején tényleg a tenyerükön hordanak is(pl. télen nyaralás a világ nyári felén), akkor se legyél benne biztos, hogy nem csak rövidtávú kellemes játékszerként használnak.


36F

2013. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem a penz szamit,fere lett ertve picit.Nem vagyok es nem is szeretnek kitartott no lenni.Csak hasonlo egzisztenciaju partnert keresek,mert eddig mindig megolte a kapcsolataim,h en vagyok a ,,kemenyebb,,
2013. nov. 19. 09:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Ismerek a környezetemben kemény 30 körüli menedzser csajokat (aki pénzügyi hatékonysági mutatók alapján karácsony előtt is utcára raknak családos embereket). Az érdekes az, hogy mellettük pont visszafogottabb, náluk gazdaságilag kevésbé sikeres, tipikusan náluk pár évvel fiatalabb jóképű mérnökök vannak.


Régi mondás:

Két dudás nem fér meg egy csárdában.


Tehát ha kemény nő, vagy akkor nem biztos, hogy domináns férfival lennél boldog. Kemény nők tapasztalataim szerint jobban szeretik az engedelmesebb férfiakat.


36F

2013. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat en nem...Kemenyebb vagyok,mint a mai nok de nem nagyon kemeny.En nem rakok senkit utcara,emberseges vagyok...Nekem ferfi kell nem tejbetok
2013. nov. 19. 10:22
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Parom.hu is jó oldal, de szerintem ne reklamozd ezt nagyon, mert epeszu ferfi nem all le ilyen anyagias, felszines novel ismerkdni. Kerlek ne suketelj nekem arrol, hogy megsem olyan fontos, meg nem feltetlen...DE! Nincs azzal gond, ha bevallod, hogy anyagias ember vagy. Gondolom par 10 ezres bevasarlasert nyogsz majd mint a veszett kutya...:-)
2013. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Látom kapod az észt! :) De ezen az oldalon ha kicsit is ilyesfajta elvárásod van már anyagias vagy! Én értem mire gondolsz! De az utólsó két válaszolóval egyetértek!

Oldalt nem tudok ajánlani mert szerintem érdemesebb élőben ismerkedned! Sokkal egyszerűbb! De megértem ha eleged van azokból akik miatt kiírtad a kérdésed!

25/N

2013. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Én értelek kérdező.

Én olyan nőt keresek aki csinos,igazi nőies,mosolygós,ad magára nagyon,jár edzésre,belevaló,igazi vagány csaj,nőiesen öltözködik.

Plusz mellette fogadja el,hogy sokat dolgozok,mert karrierista vagyok meg sokat sportolók,ezért ritka aki ezt így elfogadja,hogy csak hétvégén tudunk találkozni.


Nincsen veled baj,van igényed ennyi az egész,aki ezt nem érti meg az nem érti,hogy az embernek vannak elvárásai,mindenkinek vannak.


Érdekes csajnak tűnsz kérdező

26Ffi karrierista

2013. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!