Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szívesen randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szívesen randiznátok olyan sráccal amilyen én vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és egyszerűen nem találkozok olyan lánnyal aki szimpatikus nekem.Én nekem a külső kevésbé számít,inkább a belső tulajdonságai érdekelnek.A múltkor találkoztam egy csajjal nekem első látásra szimpatikus volt de aztán beszélgettem vele a buszon és azt vettem észre hogy ez egy idétlen kis k..va aki mindenkire szeret rámászni.Engem az ilyen nem érdekel.Én egy komoly lánnyal,komoly kapcsolatot szeretnék,semmi mást.A régebbi barátnőim mindig azt kérdezik hogy nekem miért nincs barátnőm.A válaszom mindig az hogy a lányok többsége diszkóba jár,piálnak én pedig a diszkót nem komálom és a piát sem szeretem.


Hogy milyen vagyok.Magas vagyok,izmos testalkatú,89 kg vagyok magasságom 183 cm,sportos életet élek.Nagyon szeretem a kedves,aranyos lányokat.Mindig hűséges,őszinte vagyok hozzájuk és nem csak velük hanem mindenkivel.Mindig előre engedem őket pl.a buszon,át adom nekik a helyet hogy le tudjanak ülni,mert ők szeretik a kedvességet,azt hogy őket tisztelik,törődnek velük nőként, és belátom hogy a nők gyengébb neműek.

Némelyik lány amikor át adom nekik az elsőbbséget vagy át adom nekik a helyemet olyan kedves,aranyos az arcuk amikor megköszönik és az vigyor isteni.

Amit szeretek még az a SCOOTER,mindig az hozza vissza belém az életet.


2009. nov. 18. 22:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ritka az ilyen srác,mint te.Én mostanában sok sráccal találkozgatok,akikkel beszélek és interneten tartjuk a kapcsolatot de kevés a normális.Én is hasonló cipőben járok,mint te.:(Küldesz magadról egy képet?
2009. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!