Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szívesen randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szívesen randiznátok olyan sráccal amilyen én vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és egyszerűen nem találkozok olyan lánnyal aki szimpatikus nekem.Én nekem a külső kevésbé számít,inkább a belső tulajdonságai érdekelnek.A múltkor találkoztam egy csajjal nekem első látásra szimpatikus volt de aztán beszélgettem vele a buszon és azt vettem észre hogy ez egy idétlen kis k..va aki mindenkire szeret rámászni.Engem az ilyen nem érdekel.Én egy komoly lánnyal,komoly kapcsolatot szeretnék,semmi mást.A régebbi barátnőim mindig azt kérdezik hogy nekem miért nincs barátnőm.A válaszom mindig az hogy a lányok többsége diszkóba jár,piálnak én pedig a diszkót nem komálom és a piát sem szeretem.


Hogy milyen vagyok.Magas vagyok,izmos testalkatú,89 kg vagyok magasságom 183 cm,sportos életet élek.Nagyon szeretem a kedves,aranyos lányokat.Mindig hűséges,őszinte vagyok hozzájuk és nem csak velük hanem mindenkivel.Mindig előre engedem őket pl.a buszon,át adom nekik a helyet hogy le tudjanak ülni,mert ők szeretik a kedvességet,azt hogy őket tisztelik,törődnek velük nőként, és belátom hogy a nők gyengébb neműek.

Némelyik lány amikor át adom nekik az elsőbbséget vagy át adom nekik a helyemet olyan kedves,aranyos az arcuk amikor megköszönik és az vigyor isteni.

Amit szeretek még az a SCOOTER,mindig az hozza vissza belém az életet.


2009. nov. 18. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szívesen járnék veled, ha közös lenne az érdeklődési körünk, és min. 5 évvel fiatalabb lennék. :D
2009. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, szóval szívesen. Én sem járok sehova, meg nem szoktam piálni. Én meg csokival tartom életben magam :D. Hol is laksz?
2009. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így 100%... Lenne... Ha nem lenne a Scooter... ;DDD
2009. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem járnék ilyen sráccal. Nekem fontos a külső is, te egyáltalán nem jönnél be, nem szeretem az izmos pasikat. Na meg a zenei ízlésünk is elég különböző, ez is zavaró lehet. Meg még valami... ha nem jársz diszkóba, se piálni, akkor mit szoktál egyáltalán csinálni szórakozásképpen?
2009. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Én pont ez vagyok mint te. Legalábbis az első oszlop. szóval megértelek.

A mésodikba főleg a számok nem stimmelnek. Meg szerintem ha ilyen papucsul viselkedik valaki az se vezet sehova. max beképzeltebb lányokhoz. Főleg ha csak a szépeket engeded előre a kövéreket meg észre se veszed.

2009. nov. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon kedves srác lehetsz, ha pár perc beszélgetés után "idétlen k..va"-nak minősitesz valakit ...

A scooter 2009-ben meg gáááz ...

2009. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem te teljesen rendben vagy, csak legyél jobban tisztábban a saját jogaiddal. nem lehet mindig azt tenni , ami másoknak jó. én szívesen járnék veled, ha pár évvel idősebb lennék... ; )
2009. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23:46-os! rap-et, reggae-t meg hasonló zenéket hallgatok. bnőm akivel 8 hónapig együtt voltam rocker volt.. :D csak egy példa.. 17/f
2009. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves, aranyos srác lehetsz, szóval szívesen. :) Kár, hogy olyan kevés az ilyen, mint Te. Vagy itt van túl kevés...
2009. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évvel vagyok idősebb nálad, nem jártam/járok discoba, és nem piálok. És hűséges vagyok és csini.

Ja, de azt nagyon utálom, ha egy illedelmes nőt tisztelő ffi egy nőt lek***áz. Szóval ez is minősít. Erről szokj le.

2009. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!