Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a fiatalabb korosztályban (18-35 év) mérföldekkel több az egyedülálló férfi, mint a nő?

Figyelt kérdés
Mert lehet itt jönni azzal, amivel szoktak itt néhányan, hogy nem sokkal több a pasi ebben a korosztályban és minden nőnek 1 párja van és nem osztozik másokon. De ez nem igaz. Biztos, hogy nem. Nem véletlenül látni azt is folyton, hogy nagyvárosokban mikor leszállnak a vonatról a fiatalok, akkor legtöbbször csak a lányokat várja ott a párja a megállóban, fiúkat kevesebbszer. Én abban sem vagyok biztos, hogy a legtöbb lány nem-e osztozik titokban egyes pasikon és 1 helyes pasira jut akár 2-3 lány is. Mi lehet az igazság? Ki ismer példákat és jó megközelítést arra, hogy miért tűnik úgy (vagy nem is, csak az egyedülálló lányok elbújnak valahol a 4 fal között), hogy jóval de jóval több az egyedülálló pasi, mint a lány a fiatalabb korosztályban? Nagyon érdekelne.
2013. nov. 17. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért látod így, mert nyilván férfi vagy. ÉN nő létemre meg pont az ellenkezőjét tapasztalom, mivel a barátnőim is szingli csajok.

Hogy csak a lányokat várja a megállóban a barátja, azon meg ne csodálkozz. Elém ki szokott jönni a barátom, pláne, ha este jövök, nagy csomag stb.

Én viszont nem megyek ki elé, őt nem csapja le senki hazafelé.

2013. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

agyonrágott téma ez :)


sok oka van...amiket említettél azok is.

Sok lány idősebb pasira vágyik

Több a nő összességében a földön tényleg több nem nem ebben a korosztályban hanem 50 felett.

és igen van akik elbújnak a 4 fal között és várják a csodát...

2013. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak mert nem állnak sort a lányok a megállóban, ettől azt hiszed kevesebb szingli van köztük?

én se várom a pasimat, ugyanis előbb megyek, később végzek a munkával mint ő. meg 3 percre lakunk egymástól és ha találkozunk, általában félúton futunk össze.

egyedülállóként sem bújtam el anno, csak olyan helyekre jártam ahova pasi 30 alatt be nem teszi a lábát (tánckör, könyvtár).

sokan ott rontják el, hogy csak a fiús-hobbis helyeken és melóban néznek körbe, maximum hazafelé.

ha nem jársz oda, ahol nőnemű fellelhető, akkor még mindig ott a net.

2013. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben is így van,ahogyan a Kérdező állítja és mindenkitől ezt hallom és látom.Egy átlagos csajnak is szinte mindig van barátja,vagy maximum 1-2 hónapos kihagyásokkal,de van neki és simán lehet is ha akarja.Míg egy srácnak mik kellenek hozzá,több dolog is.Hogy végre valamelyik csaj azt mondja neki,na jó próbáljuk meg,szerencse,hogy épp őt válassza és ne mást a másik 100 emberből aki még csapja neki a szelet,és még így meg is kell tartani ugye.És egyre több srácnak főleg a mostani huszonév körüli embereknek,semmi nem jut.De komolyan még annyi se,hogy akár megcsókoljon egy lányt,vagy hozzáérjen.

Nagyságrendekkel több a csaj,és ráadásul még a mai világban ahol felszíneskednek orrba-szájba még kevesebb srácnak jut valami belőlük.Jól írta a kérdező,a jóképűekre vár kb. az összes csaj,a többi meg le van szarva.

2013. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok korrigálnám amit írtam tehát *Nagyságrendekkel többen vannak a srácok*
2013. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASOT ***** válasza:
Amúgy ajánlanám számodra pölö az Áruházakat sok szép lány jár oda sokszor egyedül vagy csak anyucival. És több példával is oda tudsz menni egy lányhoz. Nem szükséges hozzá klubbokba járnod.
2013. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon igaza van a 4-esnek, én is ezt látom. Minden facebookos nem túl szép lány képe alatt van (szebbek 100+ like) legalább 20-30 lájk alaphangon is, amelyből legalább 10 pasitól jött. Abból legalább 7-8 biztosan meg akarja kapni a csajt legalább egy alkalomra. Így bőven van lehetősége választani közülük. Buliba is ha lemegy a ronda arcú, de csinos testű és antiszociális lány, akkor is lesz 3-4 ,,farok" aki majd bepróbálkozik nála. Abból meg egy úgyis lesz, aki valamilyen szinten helyes pasi és már össze is tud vele jönni a csaj. Ellenben egy ronda pasi, aki kissé félénk és nincs nagy baráti társasága, úgy fogja buliban és minden máshol is benyelni a kosarakat, mint kacsa a nokedlit.
2013. nov. 17. 20:34
 8/8 anonim válasza:

A válasz nagyon egyszerű: minden társadalomnak férfitöbblete van.


Egy nőnek mindig több párja és szexpartnere van, mint egy férfinak.

2013. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!