Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyankor mivan hogyha pl van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skulteti.beus kérdése:

Olyankor mivan hogyha pl van egy srác akivel minden nap beszéltem facebookon. Elmentünk bulizni. és táncoltam más fiúkkal ő neki ezek után vele már nem volt kedve. Eg azt mondta ő fáradt. Utánna mással táncolt. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:
velem*
2013. nov. 15. 14:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
megsértődött, mert azt hitte alakul köztetek valami, te meg mással táncoltál
2013. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:

jól értem h elhívott 1 csávó valahova és te a tevékenység közepén partnert váltottál és utána még meglepődtél azon h felhúzta magát rajta és nyomatja a passzív agresszívat ?:D

2 verzió van: 1.: kijelentette h ez 1 randi lesz / utalt rá elég erősen. ez esetben szimplán hülye voltál és elcseszted ne is várj mást.

2.: nem volt tisztázva h randi de a pasi attól még nem egészen haveri szándékokkal vitt magával ebben az esetben bevágta a durcit hogy végleges-e az majd kiderül.

3.: nem volt randi és ezt ő is így gondolta akkor szintén durcizik nem végleges a dolog.

tök m1 melyik ha vki elhív ne hagyd már faképnél bakker :D


Volna még egy kérdésem: naoszt vótá fenn.. akarom mondani tök véletlenül nem szőkének tetszik lenni? XDXD

2013. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
2 verzió van.. és a harmadik.. :D oké magamnál vagyok XD
2013. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tál, tál...ráb***tál
2013. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de végülis nem úgy volt h vele mentem..hanem bnőmmel..de közbe ő is ott volt..dehát tök rossz kedve volt.engem meg hívtak táncolni..hát ha már egyszer buliba voltam..akkor most nem fogok ott üldögelni..és az a durva az egészbe h azóta nem is írt..
2013. nov. 15. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!