Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Trükkös, kéretlen virágcsokor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trükkös, kéretlen virágcsokor az elutasító hölgynek?

Figyelt kérdés

Szerintetek az mekkora ötlet, hogy kéretlen virágcsokrot küldök a kiszemelt hölgy munkahelyére, de úgy, hogy lebeszélem a virágbolttal, hogy én magam szeretném kiszállítani az ő egyenruhájukban, aláírás ellenében átadni a különleges csokrot (itt is lesz egy-két trükk még :). Átadáskor a meglepődés pillanatában rámosolyogni. Ő egyébként nem látott még, csak két hónapot leveleztünk, de elutasított a komolytalanságom miatt. Ha csak simán küldeném, akkor lehet felzaklatnám és eltávolodna végleg, azt pedig nem akarom semmiképp se. Rosszul ítélt meg, mert nem teljesen magam adtam levelezés során (időutazó nem vagyok, de javítani kéne) és azóta nem akar velem kapcsolatba lépni sehogy se, talán ez az egyetlen esélyem vele kapcsolatban. Azért nem kéne, hogy igénytelenre sikerüljön, ezért ötleteket, tanácsokat szívesen várok. Mennyire kivitelezhető szerintetek? Úgy tippelem, hogy életében soha ilyen nem történt vele, így szerintem lenne meglepődés. A hét melyik napjára érdemes időzíteni?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2013. nov. 14. 05:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

na bakker...

belinkelted a válaszom:)


szóval ebben a helyzetben én pihentetném a dolgot legalább 1 hónapot és aztán ráírnék egy random üzenetet.

a virágcsokrot azért nem tartom jó ötletnek itt,mert valszeg folyamatosan elbuktad a nő shit-jeit,átadtad neki a kontrollt ezért nevezett komolytalannak,ezek után meg még pincsibb ha viszed a csokrot,még kiábrándítóbb.

szóval pihenő,aztán 1-2 hónap múlva ráírsz egy ilyet pl-

éppen jöttem le az árpád hídról 50el,amikor elém ugrott egy pingvin és sajnos elütöttem.

azonnal kiugrottam a kocsiból és megkezdtem a mesterséges légzést szájból-csőrebe.

először köhögött,majd nagyokat pislogva magához tért,lassan felállt és továbbment.


ennek az üzenetnek a célja és jelentése.

valójában nem szól a világon semmiről se.

a lényege,hogy nem esengsz,nem neheztelsz,nem pedálozol,egyszerűen tudatod vele,hogy eszedbe jutott.

eddig minden csaj visszaírt rá.

ha visszaír rá,az meg egyértelműen érdeklődés jelző és ha jól játszol,akkor felül írhatod az első elbukott menetet.

2013. nov. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!