Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Trükkös, kéretlen virágcsokor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trükkös, kéretlen virágcsokor az elutasító hölgynek?

Figyelt kérdés

Szerintetek az mekkora ötlet, hogy kéretlen virágcsokrot küldök a kiszemelt hölgy munkahelyére, de úgy, hogy lebeszélem a virágbolttal, hogy én magam szeretném kiszállítani az ő egyenruhájukban, aláírás ellenében átadni a különleges csokrot (itt is lesz egy-két trükk még :). Átadáskor a meglepődés pillanatában rámosolyogni. Ő egyébként nem látott még, csak két hónapot leveleztünk, de elutasított a komolytalanságom miatt. Ha csak simán küldeném, akkor lehet felzaklatnám és eltávolodna végleg, azt pedig nem akarom semmiképp se. Rosszul ítélt meg, mert nem teljesen magam adtam levelezés során (időutazó nem vagyok, de javítani kéne) és azóta nem akar velem kapcsolatba lépni sehogy se, talán ez az egyetlen esélyem vele kapcsolatban. Azért nem kéne, hogy igénytelenre sikerüljön, ezért ötleteket, tanácsokat szívesen várok. Mennyire kivitelezhető szerintetek? Úgy tippelem, hogy életében soha ilyen nem történt vele, így szerintem lenne meglepődés. A hét melyik napjára érdemes időzíteni?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2013. nov. 14. 05:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha elutasított. akkor miért nem érted meg?
2013. nov. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Visszautasított, nem? Akkor ne vergődj feleslegesen, nincs szánalmasabb egy zaklató, vergődő férfinál. Ha én kapnám a csokrot, lefújnálak gázsprayvel.
2013. nov. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mennyi "jóindulatú" ember van itt...


Talán azért, mert mindig azt mondják, hogy "soha ne add fel"!

2013. nov. 14. 06:01
 4/11 anonim válasza:
Szerintem nem baj ha még próbálkozol, de az azért nem mindegy, hogy hogyan. Ha látod rajta, hogy tényleg nagyon nem érdekled, akkor hagyd. De lehet, hogy így szeretné megnézni, hogy mennyire könnyen adod fel és mennyire vagy elszánt. Miért nem magad adtad a levelezés alatt? :)
2013. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Zaklatásért majd elszámolsz a rendőrségen.
2013. nov. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végül is magam adtam, de nem teljesen. Titokzatos próbáltam lenni, hogy így felkeltsem az érdeklődését, de ebbe zavarodtam talán bele és kissé lehet erőltetetten próbáltam vicces lenni. A gyakorlatban bejön pedig, mert általában vidámságot tudok okozni másoknak, de írásba valahogy nem válik be, igaz nem is ismerem teljesen a személyiségét csak a végén kaptam képet róla.
2013. nov. 14. 06:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Elutasított, fogadd el. Van rajta kívül még több száz lány, kezdj azokkal. Értsd meg, hogy nem tetszhetsz mindenkinei, ahogy neked sem tetszik mindenki! Ráadásul baromi égő így más után kuncsorogni. Még annyira sem fog tartani, mint előtte. Én tudom, mert már beleestem ebbe a hibába. Rohadt égő volt. Ha jót aakrsz magadnak, akkor nem forszírozod. A csaj azt mondta, hogy a komolytalanságod miatt nem tetszel neki. Erre pont egy ilyen komolytalan, virágos ötlettel állsz elő? Lesz olyan lány, akinrk ez tetszeni fog, de az nem ez a csaj.
2013. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ajaj szerencsétlen nő! halálra fog ijedni és biztos lesz benne, hogy nem vagy normális. Ezek után már félni is fog tőled... Rémes...
2013. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Legtöbbször ha elsőre nem jön be valaki, sőt, ha már az ember lánya megpróbálja finoman elutasítani akkor a későbbi próbálkozások inkább kellemetlenek mint meggyőzőek. Viszont néha megesik, hogy az aranyos, esetleg próbálkozás miatt mégis megtetszhet valaki"


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__505..

2013. nov. 16. 04:55
 10/11 A kérdező kommentje:

"Van egy ilyen mondás hogy-az üldözés azonos a hódítással.

csak persze nem mindegy a választott taktika,hogy az tényleg hódítás legyen,ne zaklatás.

ehhez meg tapasztalat kell.

és persze soha ne hidd el amit egy nő mond.

engem nem egyszer pofoztak már fel,mégis még aznap megkaptam a lányt.

a szélsőséges érzelmi reakció a lehető legjobb,mert hatást vált ki.

az már rajtad múlik,hogy ebből az érzelmi helyzetből mit hozol ki.

szóval amikor koptat egy nő elsőre,valójában a taktikádat osztályozza nem téged.

ezért ha visszatérsz a tapasztalataidból tanulva használható módszerekkel,valószínűleg jobban fogsz muzsikálni."

2013. nov. 16. 04:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!