Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnak keresztény fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnak keresztény fiatalok komoly kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés
weboldalak stb...
2013. nov. 13. 02:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Huuu de sok értelmes válasz van ami nem is válasz aa kérdezö kérdésére...

A kérdező szintén vallásos párt szeretne magának, szóval a megtérités szóba sem jön.

Kérdező! Szerintem járj el ilyen keresztény programokra, néha lehet is hallani direkt ilyen rendezvényekröl ahol fiatal keresztények ismerkedhetnek.

2013. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Amúgy gyakorlatilag akárhol, de mint említettem, a mélyen vallásosak (felteszem te is ilyen vagy kérdező mert eleve vallásos jelzővel jellemezted magad) folyamat meg akarják téríteni az embert.


Ha a vallásbeli nézeteidet meg tudod tartani magadnak, illetőleg féken tudod tartani a vallásos ömlengést( nem tudok jobb megfogalmazást rá) akkor tudsz akárkivel komoly kapcsolatot keresni.

2013. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

11-es.


Figy. De pontosan, hogy térítés megy, mert szinte másról se fog beszélni, ezt tapasztalatból tudom, mert ez tölti ki az életének egy meghatározó részét. Csak sajnos a többségnek a keresztény erkölcsöknél meg a templomba járásnál nem ér véget a dolog.

2013. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A lényeget lehagytam.

Az te tudod felmérni, hogy mennyire vagy vallásos, és hogyan értelmezed a kereszténységet.

Felekezeti feltételként kezeled, megvan nálad az egészséges határ a világi/keresztényi lét között,

vagy teljesen vallásos vagy, aki tartja az egyházi ünnepeket, közösségekbe vágyik, vasárnap templomban van stb...

Ha kifejezetten vallásos embert keresel, akkor a templomok hirdető tábláin vannak gyülekezeti rendezvényekről

szóló kiirások, nagyon közösségi rendezvények, sőt éves találkozók is. Tonnaszám találsz olyan rendezvényt/közösséget, ahol hasonló gondolkodású emberek találkoznak.

Ha az egészséges egyensúlyra vágysz akkor elég nehéz a dolgod :) Egy szórakozó helyen szerintem kisebb az esélyed ilyen embert találni, persze koránt sem lehetetlen, de akkor sokat kell kimozdulni. :)

Talán kulturális események azok, ahol nagyobb eséllyel találsz hozzád hasonló párt.

A saját gondolkodásodnak megfelelő közösségeket kell felkeresned, és a zesélyeid drasztikusan megnőnek.

Egyáltalán nem kevés a masszivan vallásosok száma, egy-egy országos rendezvényen igen combos a létszám.

Ilyen a márianosztrai, vagy a nagymarosi találkozó.

Lesd meg a KIM kiirásait (Kat. Ifj. Mozgalom) ott biztosan mindent megtalálsz.

2013. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Noydra ***** válasza:

Dowd, ha nem szereted az ilyen embereket és gyülekezeteket, honnan vágod ennyire a témát?


Csak érdekel :)

2013. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egyházi gimibe jártam (amikor átvette a kaffkát az egyház, és Szent Margit lett), akkor ránk erőltették az ilyeneket. "kirándulás" nagymarosra, és félig kötelező volt részt venni az egyházi rendezvényekben is, különben magatartás/szorgalom legyed hármasnál nem nagyon volt jobb. Szóval nem volt sok választás. Plusz szülői nyomásra volt első áldozásom, bérmálkozás, aztán a párommal meg amúgy is templomi esküvőt akartunk, akkor meg jegyesoktatás. Szóval elég sokszor megfordultam köztük :)
2013. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hajlamos van "bűnbe esni", te magad írtad, akkor meg nem rohadtul mind1, hol keresel kapcsolatot?

Ugyanott, mint a többi fiatal, akik ugyanolyan romlottak, mint te, de marhára nehéz kérdés.

Annyira vagy vallásos, hogy hiszel Isten létezésében, a tanait pont lesz.arod, mert akkor nem vétkeztél volna, néha elmész templomba, mert ott jó hűvös van nyáron és kb ennyi, szóval nyugodtan menjél csak emberek közé.

2013. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A közösségeden belül próbálkozz esetleg.
2013. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
9%
Sehol. A keresztény fiataloknak soha nem lesz párjuk. Sajnos szent képekre kell majd verned, törődj bele.
2013. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Weboldal nagyon kevés van ,de a Cronoson próbálkozz nyugodtan, egyik ismerősöm ott talált magának keresztény párt, én a templomba találtam rá, majd később ugyanahhoz az ifjúsági csoporthoz csatlakoztunk és szépen lassan egymásra találtunk.
2013. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!